Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Нещо интересно в нета

<< < (2/110) > >>

Best Ripper:
Мдааааа.. Гроздето е киселоо, Пламене, мноооооо киселооооо..  :spiteful:
1. Важното е, че ВСИЧКИ РАБОТЯТ, събрани заедно! ...dispatcher...  :hi:
2. Само като гледам онзи пич с тъмната фланела, дето се е подпрял отпред на модула, поне на мен ми става ясно, че височината е минимум колкото на долен ред кухненски шкафове /тези, които стоят на пода/, където отдавна стандартът за височина е 85 см. Тук ми се струва дори и повече - 1 метър. Не говоря за част от вътрешните модули, които умишлено са направени по-ниски, за да влизат ПОД другите /по-нисък етаж/

pach:

--- Цитат на: Best Ripper link=topic=2916.msg52312#msg52312 date=1294905650 ---Мдааааа.. Гроздето е киселоо, Пламене, мноооооо киселооооо..  :spiteful:
1. Важното е, че ВСИЧКИ РАБОТЯТ, събрани заедно! ...dispatcher...  :hi:
2. Само като гледам онзи пич с тъмната фланела, дето се е подпрял отпред на модула, поне на мен ми става ясно, че височината е минимум колкото на долен ред кухненски шкафове /тези, които стоят на пода/, където отдавна стандартът за височина е 85 см. Тук ми се струва дори и повече - 1 метър. Не говоря за част от вътрешните модули, които умишлено са направени по-ниски, за да влизат ПОД другите /по-нисък етаж/

--- Край на цитат ---

Офтопик.

"Де го чукаш, де се пука?!!!"
 :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Венци, това не се отнасяше за теб, но така се получи... :hi:
Извинявай, че диспечера те е ...модерирал, щото най-малко с теб бих коментирал, един стар спор в едни други среди.
...Но пък дори ти си видял каквото трябва, за което просто и така си е ясно.

Впрочем много ми хареса тази снимка:

или както се казва - "Запознайте се с двама приятели - FRED и FREDI!"
 :hi:

mgirginov:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150618178129&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

topalov:

--- Цитат на: mgirginov link=topic=2916.msg61572#msg61572 date=1307945356 ---http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150618178129&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

--- Край на цитат ---

Аууу, грозна история! Срещу 13 лв/комплект ще получите мнооого по-красиви и качествени форми за Вашето Фремо, Г-н Председател! За догодина ще Ви спретнем и едни BGN модулчета. При това без наддаване!  :hi:

pach:


 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия