Автор Тема: Книга "Пътническите вагони в българските железници 1867 - 2012 г."  (Прочетена 98431 пъти)

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
На вниманието на всички новорегистрирани и такива, които досега не са проявили интерес за книгата. Все още има налични бройки от първата част. Второ издаване на книгата никога повече няма да има, така че който иска да я има - да побърза. После да няма вопли, сръдни и напъни за нов тираж...

Цената на първата част остава 98 лв.

Относно втората част - технически е почти готова, търсят се начини за финансиране на отпечатването й.

mitko0888

  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2385
  • Рейтинг: 970
  • H0, еп. I, II, III, IV, София
    • Снимките ми ...
Re:Предстояща книга за ЖП транспорта
« Отговор #121 -: 28 Април 2017, 20:50:32 »
Цитат на: Best Ripper link=topic=2942.msg54595#msg54595 date=1298129719
Основание: Дарение за издаването на енциклопедия
98 /деветдесет и осем/ лева за двата тома в комплект.

Това сигурно е за гекстообработка. Или за редактора ... Едва ли ще е за печат, защото спонсорите са написани в книгата.

Пълна мистерия. Не е важен факта (стоте лева), ама самият начин, по който от самото начало се започна тази книга, ми е повече от неприятен.

ПП: Цитираният, спомням си официалната ти позиция по въпроса, така че не е нужно да повтаряш че официално си се разграничил от сдружението и т.н.


Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Не, ще ти отговоря... Въпросното дарение от 98 лева и получаване на двете части на книгата беше само за предплатилите... А те са реално едва няколко души! За тях важи горното - те ще си получат и втория том без пари /доплащане/... За останалите това не важи и никога не е важало!

rumensoft

  • Trade Count: (0)
  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
  • Рейтинг: 37
    • RUMENSOFT
Цитат на: Best Ripper link=topic=2942.msg107571#msg107571 date=1493404373
Не, ще ти отговоря... Въпросното дарение от 98 лева и получаване на двете части на книгата беше само за предплатилите... А те са реално едва няколко души! За тях важи горното - те ще си получат и втория том без пари /доплащане/... За останалите това не важи и никога не е важало!

Да, аз съм един от тях :) Бях предплатил 98 лв. преди много време и за двата тома.
С удоволствие бих дал още, само и само да видя втори том.

Някаква нова информация за втория том има ли?

 bg&flag

gzo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Aз лично ако съм в положение да взема пари за предлпата поне бих си направил труда да информирам отвреме на време как вървят нещата и кое конкретно бави. Инак рискувам хората да си помислят нещо за измекярщина. Издавал съм литература и добре съзнавам кое бави, кое колко струва и какво значи разумен срок. Тук всички разумни срокове са отдавна минали.
« Последна редакция: 08 Декември 2017, 13:34:56 от gzo »

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148

svetljjjo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Може ли аз да попитам нещо
каква е целта на авторите на тази книга ?
Популяризиране  и историческо документиране на жп транспорта в България или само финансова ?!?
Търсене на спонсори отпечатване аман от тая хартия  :spiteful:
Качете ги тея томове в интернет било като електрона книга а защо не и като сайт който може да се допълва в последствие
да остане нещо за поколенията .
И който се интересува от това да влезе и да каже "евла на тея пичове глей ква убава работа са свършили"  :good:

mitko0888

  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2385
  • Рейтинг: 970
  • H0, еп. I, II, III, IV, София
    • Снимките ми ...
Светльо, авторът си е автор. Ама я прочети хубаво темата, да видиш че след автора има цяла "редакция", и офис, и какво ли още не.

rumensoft

  • Trade Count: (0)
  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
  • Рейтинг: 37
    • RUMENSOFT
Не е имало активност в тази тема, но се опитвам да закупя 1вата част. Навсякъде е свършила, някаква идея да имате от къде мога  ::)