Автор Тема: Представяне на ogiegp  (Прочетена 15196 пъти)

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на ogiegp
« -: 31 Януари 2011, 21:37:34 »
Здравейте ентусиасти :pleasantry:,от скоро съм във Вашия форум.Казвам се Евгени и съм от Пловдив :hi:.По мое му съм доста по-малък от повечето тук - 34г.Надявам се това не е пречка обаче!!!
Сега и на въпроса ми.От скоро открих магазина на ул."Гладстон" на "Хобиленд" и Той отново върна детството ми на яве.Имам предвид увлечението ми по детското електрическо влакче.От форума тук и от Интернет признавам си разбрах,че имало и мн други фирми за подобни "играчки".Нямам желанието за сега да правя нещо голямо,а и гледам да харча за увлечението си за сега разумни суми все още.И като така ми се ще да се здобия с някой не чак скъпи екземпляри.
Имам някой неща от преди "само" 20г :sorry:.Открих също така,че "подло" са подменили релсичките от онова време :wacko: и сега и това е някаква "трудност" ако мога така да се изразя.
Ще се радвам на всякакви препоръки и мнения.Благодаря ВИ.
Отких май как да се представя на всички!!! хехехехех
« Последна редакция: 31 Януари 2011, 22:00:10 от EMPEROR »

hristo_t

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 534
  • Рейтинг: 1
  • H0 - IV DR/DB Бургас
Re:Нов във форума
« Отговор #1 -: 31 Януари 2011, 21:41:01 »
Здравей Евгени. Добре дошъл във форума. Не се притеснявай за годините  - аз съм на 31 (а има и по млади) и никога това не е било пречка за да комуникирам с колегите тук.
Пожелавам ти приятни моменти с хобито!!

gts.best

  • Trade Count: (56)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 702
  • Рейтинг: 8
  • N(1:160)
Re:Нов във форума
« Отговор #2 -: 31 Януари 2011, 21:42:18 »
Добре дошъл!!!!
 :drinks:

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Нов във форума
« Отговор #3 -: 31 Януари 2011, 21:44:57 »
Ха ха верно че не се и надявах да съм "най-свежия",но все пак не познавам никого все още и просто се чудех дали пък няма да съм от "младежите"  хахахах

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
  • Рейтинг: 157
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Re:Нов във форума
« Отговор #4 -: 31 Януари 2011, 21:57:50 »
Добре дошъл сред нас! :drinks: А най - малкия представител на този форум е mitko359!

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на ogiegp
« Отговор #5 -: 31 Януари 2011, 22:03:13 »
Видях го и него/mitko359/ вече и направо си отдъхнах.

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Представяне на ogiegp
« Отговор #6 -: 31 Януари 2011, 22:12:52 »
Не се притеснявай - за всички нас времето е спряло още на 10 годишна възраст.  :)Има хора, занимаващи се с какво ли не, но всички щом попаднем край овала и стоварваме поне по 20-30 години от плещите си.  :good:По това и си приличаме.  :hi:Чети и дерзай, това хоби  е нещо, което може да те спаси от ежедневния стрес и се явява отдушник за мнозина от нас.  :good:

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на ogiegp
« Отговор #7 -: 31 Януари 2011, 22:23:13 »
Здр Христо.Вярвам че не съм сам в "лудоста си".Нямам и съмнение дори.Прав си за одушника.Днес инвестирах във вагонче контейнеровоз на Пико и съм безкрайно щестлив.Първата от години насам покупка на нещо от Пико.Съжалявам,но все още съм подвластен на тази марка.Свиквам с мисълта,че има и др фирми.

liro4605

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на ogiegp
« Отговор #8 -: 31 Януари 2011, 22:40:25 »
Здравеи!
Аз съм от Пловдив.Сигурен съм че в нашия град има и още скрити таланти като теб.Вчера ходих в един магазин за зъболекарски инструменти да си купя някой неща за хобито,там човека ми сподели че идвали и други като мен и по приказките му неразпознах никой от форума.Наминавам и в магазина на Гладстон.Там със собственика станахме дружки исе събираме при него за "бързо кафе".Ако желаеш пиши ще се видим и побъбрим.Телефона ми е 0898446327 Мирослав,за приятели съфорумци Миро или Лиро на кой как му харесва.

nilfe

  • Trade Count: (75)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 955
  • Рейтинг: 15
  • H0 Епоха 1, 2, K.P.E.V. DRG - ВАРНА
Re:Представяне на ogiegp
« Отговор #9 -: 31 Януари 2011, 22:46:16 »
 :hi: Ако те притеснява нещо питай.  :drinks: :drinks: :drinks:

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на ogiegp
« Отговор #10 -: 31 Януари 2011, 22:51:45 »
Здр Миро/Лиро.Днес точно от там си взех контейнеровоза и сега го съзерцавам блаженно.Чак дружки с човека от магазина не сме,но определено вече сме си наши хора.Той заминава на някакъв панаир в Германия май сега и обеща снимки.
Не ми каза да има у тях влакче,но усещам че е от скритите моделисти.Доста беше на Ти с нещата а и ми показа снимки от друго изложение някъде.
Моя телефон за контакти е 0898741209 и 0885604121

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на ogiegp
« Отговор #11 -: 31 Януари 2011, 22:54:00 »
Здр Ниллф.За бирите ли да имам притеснения или по принцип?!? хехехех

lubo_gumata

  • Trade Count: (9)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 265
  • Рейтинг: 12
  • HO,4-5 еп.СЛИВЕН
Re:Представяне на ogiegp
« Отговор #12 -: 31 Януари 2011, 22:58:35 »
Добре дошъл и успех в хобито ! :good: :)

n_sirakov

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на ogiegp
« Отговор #13 -: 01 Февруари 2011, 08:49:44 »
Добре дошъл :good:

pavel75

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1812
  • Рейтинг: 264
  • HO; IV и V; BDZ, BG; София
Re:Представяне на ogiegp
« Отговор #14 -: 01 Февруари 2011, 09:00:15 »
Добре дошъл.
Гледам, че те притеснява релсите. Старите локомотиви и вагони могат да вървят по новите релси, както и новите могат да се движат по старите релси. Ако си решил да продължаваш със старите релси има от къде да се намерят. Отделно има преходници, който позволяват ползването и двата вида.