Автор Тема: Представяне на leggeron  (Прочетена 5270 пъти)

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на leggeron
« Отговор #15 -: 05 Февруари 2011, 08:21:17 »
Добро утро Ицо,вдигам домучадието,пия кафе,хапвам и поемам към Сф и по-специално Малкия цум. :yahoo:
Въпреки че изглежда бързо и лесно,по-рано от 12ч едвали ще стане.Пловдив е на повече от час,в Сф също имам "толкова" в града.Но ще съм там :yahoo:

leggeron

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на leggeron
« Отговор #16 -: 05 Февруари 2011, 09:08:56 »
Значи 12:00 - 12:30 там  :good:

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на leggeron
« Отговор #17 -: 05 Февруари 2011, 09:50:22 »
Става.Ще водя и майка ми,че ще търсим подарък и за племенника ми.На 11 е а ми се ще да му вземем малък стартов сет за начало.Това може да е своеобразен ориентир.Колоритна група ще сме,гаранция. :sarcastic:

hristo_t

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 534
  • Рейтинг: 1
  • H0 - IV DR/DB Бургас
Re:Представяне на leggeron
« Отговор #18 -: 05 Февруари 2011, 20:23:34 »
Направихте ли екскурзията до "Малкият Цум" . Ако имате нови придобивки покажете ни ги моля!!!
Поздрави!

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на leggeron
« Отговор #19 -: 05 Февруари 2011, 20:49:21 »
Аз нямам покупки,все пак ми е първо посещение.Имам обаче страшни впечатления и съмнения за покупки вече!!! :sarcastic:
Не бях сам и като така минах сравнително набързо.Утре обаче ще е страшно мисля.Ще съм соло и усещам надвисналата опасност над някой неща :sarcastic:

leggeron

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на leggeron
« Отговор #20 -: 06 Февруари 2011, 07:49:36 »
Нещо не се засякохме или не се познахме, а може би не е било удобно предвид компанията  :)
Мен ме е налегнала дилемата за един дигитален сет на Пико, обаче нито локомотива, нито вагоните са ми по сърце.  От друга страна съм много любопитен да пробвам що е то цифрово управление.
Иначе в неделя май не работи магазина...

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на leggeron
« Отговор #21 -: 06 Февруари 2011, 08:50:41 »
Напротив,работи но "само" до 17ч :sarcastic:
Позакъснях и пристигнах някъде към 12:45ч и верно не бях само с майка ми ами направо цялото войнство.
Дигитата за сега ги отбягвам,че икономически не е целесъобразно.А мисля да изчакам освен това момента когата ще се управлява с поглед :dance1: