Ревюта и поддръжка на модели | Reviews and maintenance of models > Създаване, ремонти и усъвършенстване на модели | Creation, repairs and tuning up models
Проект 14.41
mitko0888:
Определено от тези снимки изглежда отлично. :hi:
Сложи нещо с висока резолюция.
Според мен плугът изглежда доста "прозрачен". Аз ако съм - ще го преработя. На това място не е опасно да се отреже сегашния и да се направи нов - няма да застраши останалите детайли, няма и да се боядисва наново, а плуга - може и с четка. Не се вижда от снимките, ама разни дръжчици под буферите, пръчките за знаменцата, бяло по дръжките и на врътката отпред на котела и т.н. според мен ще му дойдат добре.
Ако може и това:
:pleasantry:
Vlado:
Ше правя нов плуг, защото този е с едно ребро по-малко. А относно дръжки и прочие, няма да пипам, защото и оригиналът няма.
Относно стълбата имам нещо предвид, та може и да стане...
Vlado:
Още една снимка любезно предоставена ми от Марио Гиргинов:
zazo:
Хех, страхотно. :good: Надявам се скоро да покажа и аз мойта версия за 14-ка, пък може и да си ги премерим. :drinks:
anubis:
Вече и конкуренция в БДЖ моделизма. Отрасълът се развива с бурни темпове. :good:
Владо, 14-та ти е станала страхотенена, дори с този плуг и без стълба :hi:
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия