Анкета

Да се преместят ли заключените/неактивни теми от раздел "продава/ купува"?

Да, по-добре ще е заключените/неактивни теми да бъдат (пре)местени в отделен архив с информативна цел
40 (87%)
Не, нека си стоят там заедно с актуалните обяви
6 (13%)

Общ брой гласове: 35

Автор Тема: Да се преместят ли заключените/неактивни теми от раздел "продава/ купува"?  (Прочетена 8092 пъти)

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
в други форуми го има като опция, може ли и тук?

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Измина едно денонощие и резултатът е налице - с такава съкрушителна разлика даже и комунягите не са губили избори  :lol: :haha: :lol: :haha:

Както винаги се оказах прав  :spiteful:

Глас народен - глас божий  :agree:

mitko359

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (11)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 683
  • Рейтинг: 31
 :taunt: :taunt: браво остана само модераторите да направят такъв Архив ако е възможно!

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Технологически е възможно, останалото е до желание.
Не за друго, но от време на време получавам странни и изненадващи електрически писма и лични съобщения, в които мистериозни хора ме питат за отдавна продадени неща. Последният случай беше снощи, когато получих и-мейл, в който непознат за мен Джентълмен ме питаше какви релси продавам... :fie:

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Вече има нова секция в подраздел "Купува / Продава":
"Архив на раздел Продава / Купува | For Sale / Wanted section record"

topalov

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Публикувам тук, за да не отварям нова тема, а именно:

Защо ъп-овете от купува/продава отново излизат в "Непрочетени публикации"?

Цитат
Уважаеми колеги,
Като отчитаме истинската цел на форума, а именно, че той предоставя информация и дава възможност за популяризация на жп моделизма и като вземаме предвид, че раздел "Купува/Продава" е само един от начините да направим същия този форум по-атрактивен, без обаче това да го превърне единствено и само в онлайн магазин, считаме:

1/ Новостите от "Купува/Продава" да не се появяват във функцията "Непрочетени публикации" и "Последни публикации";
[/b]


Поздрави!

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4773
  • Рейтинг: 624
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Единствено тази тема не е заключена,заради това пиша тук.

В раздел продава в НО,отново се появиха неразбории ,защото,всеки който пуска обява не вижда правилата!
Просто отваря НО и решава да си пусне тема-2-3,а в НО ги няма правилата отгоре в менюто!
Предлагам във всяко подменю-НО,ТТ....отгоре да ги има и правилата!Както в НО е поместена темата"Хайде да се разберем..."
http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,21.0.html


И второ!
След като се въведоха правилата,отново останаха богопомазани с  2,3,4,5,6,7 теми!Те повече ли са от Жори,Адриян,Мишо и другите коректни колеги?

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Цитат на: toniemi link=topic=3071.msg58944#msg58944 date=1304422687
....След като се въведоха правилата,отново останаха богопомазани с  2,3,4,5,6,7 теми!...

Измина повече от месец от въвеждането на новите правила и според мен е време модераторите да разчистят темите. Предлагам да се остави по една действаща тема на участник , а всички останали да минат в архив. Ако някой наистина държи да продаде нещо, той ще си обедини артикулите от заключените теми с едната действаща. И ще има мир... и ред... :buba:

nilfe

  • Trade Count: (75)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 955
  • Рейтинг: 15
  • H0 Епоха 1, 2, K.P.E.V. DRG - ВАРНА
Аз съм "ЗА" да се направи това най-после. Обединете си темите в една!!! :good:

gts.best

  • Trade Count: (56)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 702
  • Рейтинг: 8
  • N(1:160)
 :good:......Немски ред и дисциплина.......... :this:..................

Банването също трябва да се върне......................

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Заключена ли е анкетата?!Защото не виждам къде да гласувам.Естествено съм "за" преместването на продадени в отделна тема, с цел ориентиране в пазарната икономика.  :spiteful:
Ако съм от "богопомазаните", моля да бъда извинен - нямам време да ровя из архивите. :sorry: