Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Звук...

(1/3) > >>

NoHaB:
Търся си отдвна звук на движещ се влак свирка или тем подобни мелодии в МР3 формат за да си кача на телефона, та ако някои има да качи това онова и да даде линк ?!? :-\ :-\ :-\

XRISTO:
Ще трябва да изчакаш да тръгне парата от Горна Оряховица.Крайната спирка е Троян и минава през Ловеч.Тук,на нашата гара , понеже си няма много-много влакове и сума ти време пуфти и надува свирката.Само трябва да изляза с МП3 плейъра и си готов.Те го изкарват като дойдат чужденците.Май си плащали по хилядарка за такъв билет.  ;D

NoHaB:

--- Цитат на: xpp1969 link=topic=309.msg2652#msg2652 date=1205042298 ---Ще трябва да изчакаш да тръгне парата от Горна Оряховица.Крайната спирка е Троян и минава през Ловеч.Тук,на нашата гара , понеже си няма много-много влакове и сума ти време пуфти и надува свирката.Само трябва да изляза с МП3 плейъра и си готов.Те го изкарват като дойдат чужденците.Май си плащали по хилядарка за такъв билет.  ;D

--- Край на цитат ---

Буууууу ще пропусна возенето...

pach:
Имам свирката на "людмила" и още няква пара , но трябва да видя къде съм ги записал и какъв формат са ...Ако те интересува кажи , някъде от мрежата ги дръпнах...
 ;D

NoHaB:

--- Цитат на: pach link=topic=309.msg2669#msg2669 date=1205145265 ---Имам свирката на "людмила" и още няква пара , но трябва да видя къде съм ги записал и какъв формат са ...Ако те интересува кажи , някъде от мрежата ги дръпнах...
 ;D

--- Край на цитат ---

Да потърси когато имаш време....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия