Автор Тема: Макет в н2о ))Вече и с вода)  (Прочетена 33045 пъти)

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
ОК, това е най- високата точка, а това , което е направено и се вижда на снимките е следното:8см-175метра качване. Благодаря, ще прегледам  книгата. : :wizard:))) Не е късно да намаля, ще стане само с едно минаване на ножа. Знаех си , че трябва да си правя макета с този материал, защото ми позволява непрекъснати намеси и кореции, след обед ще постна снимки на наклона, и елементите , преди и след корекцията :angel: :lol:
« Последна редакция: 21 Април 2011, 12:00:02 от niki »

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Макет в н2о )) Mакет , нови,,изделия,,
« Отговор #31 -: 27 Април 2011, 10:53:12 »
Така, въоръжен с гол в ръката нож, лепилце,пвц, за 3 часа спретнах този мост, има още работа , ноооо, основите са положени, почти готово е и едно изкачване/ съобразено с нормативите/ )))))).   http://nikyyy.snimka.bg/other/maket.584748.23215734

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Много амбициозно! Успех!  :good:

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Мерси, надявам се до 2, 3 дена най-много да е готов, ноооо, ще почака за боя, че си чакам аерографа :spiteful: ;D

liro4605

  • Гост
  • Trade Count: (0)
 :good: :clapping:Браво,много добре се получава.Немога да преценя по снимката за 2но ткрасе ли е или за 1динично!

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
За 1 трасе е , дълъг е 1, 48, и в момента го лепя)).Но да споделя, преди няколко дена за първи път пуснах да мине композиция по другия ми мост, просто, на момента се смени звука от движението. Това ме накара да направя този мост такъв, смисъл бях го планирал малко по къс, към 1, 10м, но реших да е в сегашния вариант, зашото ще даде оше по различен звук, а това си е едно богатство. Непрекъснато смяна на звука от движението, съобразно средата през , която минава.
« Последна редакция: 27 Април 2011, 17:35:32 от niki »

Ivo Nedkov

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1163
  • Рейтинг: 177
  • HO, София
Охооо, тука работа продължава с все сила...  :good:  :clapping:

liro4605

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Ще те ползвам за съветник в моето мостостроене,естествено ако не възразяваш!?! :scratch_ones_head:

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
С каквото мога да помогна- с удоволствие.

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Напредваме с моста, има и снимки.Незнам защо говоря за себе си в множествено число))))))))))))), може и да сме повечко :lol: :pleasantry:

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Mоста е на финалната права.Не са перфектни снимките, защото нямах време да вадя другия апарат, а трудно се  фокусира с този, поради факта, че моста е 1, 5 метра дълъг ;D

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Работата, не спира)) и луд умора няма, тоест аз).Има 3 нови снимки, предварително да кажа, че ако някой се чуди какво е това сивото- веднага пояснявам-Водопад, но не с конрадска вода, а с такава от чешмата, ще си циркулира с една помпа за аквариумни рибки .:yes: :drinks:

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Макет в н2о ))Вече и с вода)
« Отговор #42 -: 02 Май 2011, 15:06:02 »
Качих последните корекции в плана.С благодарност към Pach,защото ми заостри ффниманието към ушите, и сега вече си нямам, и ще трябва да ми крещите, и да ми пишете по ясно,бавно, и с по кратки  изречения, с по-малко глаголи. За да ви разбирам :lol:

niki

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Макет в н2о ))Вече и с вода)
« Отговор #43 -: 05 Май 2011, 22:25:32 »
Пак намерих време за хобито) и споделям няколко снимки от етапите по изработването на едно малко двойно тунелче.Ориентировъчно ми отне час и половина най-много, а в моментите на чакането , си направих и няколко пейки.Има едно пвц-правоъгълно-давам го само като пример, как може да се обработва материала с фреза.http://nikyyy.snimka.bg/other/maket.584748.23335258
« Последна редакция: 06 Май 2011, 01:23:01 от niki »

gzo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Макет в н2о ))Вече и с вода)
« Отговор #44 -: 06 Май 2011, 23:36:41 »
С какви размери напрви пейките ?