Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Основни похвати в макетирането | Basic steps in creating a layout

Всичко за макетирането с олекотени pvc плоскости./набедени за ,,симона,,

<< < (2/7) > >>

niki:
Да не пропусна , там има и нов по добър материал от плексигласа  за макетиране, реже се с нож, а не с мъка)) студено се огъва и остава в наложената му форма, тоест възпитан и послушен материал)), има го от 0, 4 до 2 мм, даже го има и вариант, антирефлекс :drinks:

pach:
Снимки на модулите "Панагюрище" и "Църквата" колкото щеш из форума.
За звука - не минава аспаруховата конница, ама понякога звучи по-силно и от истински влак, а това е все пак модел.
Силно се съмнявам, че не резонира, и корк май не би помогнал много - трябва "пътни" проби за анализиране.
Иначе има един словак, който целия макет си прави така, ама нещо ...докато не чуя, не вярвам. :scratch_ones_head: :yes:

Кой е новият "вералит"???

niki:
Вералит е по добрия  за макети материал от плексигласа.Ами аз значи съм българския словак, щото и аз само с пвц работя ;D, Ами не съм мерил децибелите с уред,но мисля че е добре, незнам, това е относително наистина, освен, като напредна още малко да дойдеш и да наостриш като немска овчарка уши :lol:,обещавам дам не казвам дай лапа :lol:

niki:

--- Цитат на: pach link=topic=3128.msg57822#msg57822 date=1303117323 ---Снимки на модулите "Панагюрище" и "Църквата" колкото щеш из форума.
За звука - не минава аспаруховата конница, ама понякога звучи по-силно и от истински влак, а това е все пак модел.
Силно се съмнявам, че не резонира, и корк май не би помогнал много - трябва "пътни" проби за анализиране.
Иначе има един словак, който целия макет си прави така, ама нещо ...докато не чуя, не вярвам. :scratch_ones_head: :yes:

Кой е новият "вералит"???

--- Край на цитат ---
Поразмислих малко за шума, и си мисля, че не е лошо да има малко, щото ако изкам да заглуша всичко съм си збъркал професията, трябваше да стана неуловим,,killer,, :lol:

niki:
Мятам се смело в дълбокото, и почвам железопътен мост с конструкцията на този от Сейн Луис.Голям, 1,50 метра дълъг ;D.Просто не се сещам от какво друго би могъл да си го направи човек освен от пвц.Смисъл без да се ползват фрези, техника и тн.Само с гол в ръката нож ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия