Автор Тема: Макета на сем Брьомер  (Прочетена 16829 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12250
  • Рейтинг: 1305
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Макета на сем Брьомер
« Отговор #15 -: 26 Април 2011, 16:07:54 »
Хаааа, къде ги продават тез уреди по 25 евро???
  :scratch_ones_head: ;D

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Макета на сем Брьомер
« Отговор #16 -: 26 Април 2011, 16:26:58 »
Много приятно и симпатично макетче! А стопаните му - дъъъъъъъъълги години да се радват на здраве и щастие ,всичко останало ще си го направят :yes: :hi: :good:

ida_ili64

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Макета на сем Брьомер
« Отговор #17 -: 26 Април 2011, 17:42:33 »
Хей,привет на Пловдив :drinks:! Ще ни зачислите ли в групата си,ние ще сме Смолянлийчета,ама то ей го дей!
Ето го пулта за управление:

 А ето и "красивия" проводников хаос под масата... :diablo:

А това е "моята творческа обител",не че хаоса е по-малък де :lol:


А за мастерграса-сега ще погледна.... Уау!!! :blink: 149,99 Е е цената в каталога от 2009.Ние го купихме мисля 2007, ама явно съм се заблудила яко с нещо друго,извинявам се много!

Ivo Nedkov

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1163
  • Рейтинг: 177
  • HO, София
Re:Макета на сем Брьомер
« Отговор #18 -: 27 Април 2011, 17:49:07 »
Много ми хареса макета.  :good:  :clapping:
Поздравления за отличната работа по оформлението.  :hi:  :hi:  :hi:
Направо не ми се мисли как ще организирате преместването му тук в БГ.  :unsure:



gzo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Макета на сем Брьомер
« Отговор #19 -: 27 Април 2011, 18:06:15 »
Цитат на: ida_ili64 link=topic=3147.msg58330#msg58330 date=1303828953
Хей,привет на Пловдив :drinks:! Ще ни зачислите ли в групата си,ние ще сме Смолянлийчета,ама то ей го дей!

Привет и на теб ......от Устово !  :drinks:

JORDAN

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Макета на сем Брьомер
« Отговор #20 -: 01 Август 2013, 14:33:15 »
Здравейте,
Сега прочетох темата.
Виждам, че отдавна не е писано в нея - какво стана, приспособихте ли се в българския провинциален живот или се върнахте в Германия?
Напредва ли работата по макета?

Каквото и да е станало - здраве и успехи!

ida_ili

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Макета на сем Брьомер
« Отговор #21 -: 29 Декември 2015, 17:29:23 »
Здравейте отново!  :give_rose:
Не можах да си върна стария ник, за това съм с нов, но пак съм аз Илиана Брьомер.
В темичката за представянето се представих и описах накратко какво ме води тук. Ще се радвам, ако ми помогнете да намерим нов дом на нашия макет , който да даде възможност за действие на моделисти от гр. Смолян и да радва децата на града.
Колкото до Йордан : добре сме, живеем от месец и половина за постоянно в България, аз пребивавах в периода 2011- 2014 почти постоянно тук, занимавайки се с достроявания и преустройство на нашето '' у дома''. Само дето желанието на съпруга ми да възстановим макета се загуби, зрението му не е от най- добрите и не иска да си мори повече очите. А аз освен влаковото моделиране си имам още две хобита- цветя и пачуърк, та желание да се занимавам с влаково моделиране само- нямам. А и в бъдеще смятам да се уча да произвеждам сама голяма част от храната си- да садя смилянски боб и родопски кароф  :girl_mad:, имам и  цветна градина на три тераси и... още един милион мечти , чакащи реализация. Вие сте на ход д идеи , мисли, предложения. Ще съм ви благодарна за всяка такава!  :friends:

gzo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Макета на сем Брьомер
« Отговор #22 -: 30 Декември 2015, 10:56:06 »
Възможно най-добрия избор, поздравления !
Да избягате далеч от свирепата урбанизация и да се отдадете на родопски рахатлък си е абсолютна инвестиция за по-добър живот. Обади ми се и ще го измислим  :good: