Сдружение "ЖП Моделисти" > Членство и организационни въпроси

Въпроси по устава, членството и т.н.

(1/2) > >>

Best Ripper:
Темата е само за въпроси, посочени в раздела. Моля, не поставяйте тук питания за дейността, срещи, мероприятия и др.

Best Ripper:
СЪОБЩЕНИЕ!На вниманието на всички заинтересовани! Поради несъгласие с развитието на Сдружение "ЖП моделисти" пред последните 18 месеца, както и поради липса на пълнолетен член/учредител при днешното ми посещение в клуба, а също и поради неособено ясния начин на връчване на заявления към Управителя му, публикувам тук своето официално заявление за напускане на Сдружение "ЖП моделисти", считано от 1 май 2012 г.

ЗАЯВЛЕНИЕ

Въпросното ми заявление е оставено в писмен вид в клубното помещение, както и са изпратени два имейла до господата Венелин Василев - управител и Гроздан Грозев - главен редактор в сдружението и съучредител.

Умолявам да не се пишат коментари тук в темата.

P.S. Тъй като в общи линии съм отчаян, а в някои отношения и ужасен от т. нар. "организиран ЖП моделизъм в България" в последно време, много моля да не ми се отправят покани, предложения и агитации за присъединяване към други подобни сдружения. Не съм малък, когато /и ако/ реша, сам знам какво да направя. Благодаря предварително.  :good:

Der Hetzer:

--- Цитат на: Best Ripper link=topic=3181.msg77058#msg77058 date=1335012319 ---СЪОБЩЕНИЕ!много моля да не ми се отправят покани, предложения и агитации за присъединяване към други подобни сдружения. Не съм малък, когато /и ако/ реша, сам знам какво да направя. Благодаря предварително.  :good:

--- Край на цитат ---

До колкото ми е известно, единствената друга организация, занимаваща се с ЖП Моделизъм е "Клуб "Железопътен моделизъм - България"", макар и нямаща нищо общо с тази, в която си членувал до сега, така че не може да се определи като "подобна". Там покани за членство (поне по мое време) се отправяха само към наистина заслужили и утвърдени хобисти и личности свързани със железницата, както и към хора с доказани специфични теоритични знания и практически умения (каквито без да се обиждаш, ама ти не притежаваш). За недоказани лаици и дилетанти даже се изискваха препоръки от настоящ член на Клуба, а при по-особени случаи се стигаше и до гласуване. Не знам сега как стоят нещата, но имайки предвид нивото ти на изброените по-горе два критерия (знания и умения) - би могъл да бъдеш полезен единствено ако заплащаш редовно членският си внос.  :hi:

Boris 2-12-4:
Лесно се рита паднал и вързан човек...
Венци е наказан за шест месеца  и не може да отговори...
Дерзайте...

Der Hetzer:
Нима?  :wacko:
Та дори той самият е постъпвал по този начин и то неведнъж, пък живот и здраве, като се завърне винаги ще може да се обоснове.  :spiteful: до тогава както той самият каза - "от телефончето"  :music:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия