Сдружение "ЖП Моделисти" > Членство и организационни въпроси

Въпроси по устава, членството и т.н.

<< < (2/2)

JesusBlack14:
Тези спорове във форума никога не съм ги разбирал. Хубаво, бил го правил- щом го смятате за толкова лошо, защо и вие трябва да го правите??? Щом мислите че това е  нещо много злобно - защо падате на това ниво? Не казвам кое е лошо и кое добро, аз съм никой.. Изразявам своето мнение. На лошото не се отговаря с лошо, ако то наистина е лошо. :victory: Пък друг е въпросът, че  много сънародници говорят зад гръб и  си леят гнева когато другия няма какво да каже..

pach:
Хайде да не се уливаме! Може да си никой, но все пак да знаеш някои неща...
Като не познаваш хората (Любо и може би Венци) не се "бутай между шамарите". :victory:
Тук има достатъчно голями хора да обяснят наистина обосновано защо не е етично така да се прави.
Само че...всяко правило си има изключение. Венци многократно е показвал, че етиката му е чужда,
и за това някои не се сдържаха.
 Но ако не се раздухват излишно нещата, дори на тях ще им мине. Добър или лош - Венци е един от нас!
Дано след шест месеца, всички (не само Венци) покажем че най-после сме пораснали и колкото и да сме
различни - играем в един отбор. :hi: :hi: :hi:

Господа, както удачно отбелязва и Борето, потребителят Best Ripper е наказан за 6 месеца, да е вън от форума и е някак некоректно да се отправят упреци и правят квалификации за него, при положение, че не му е възможно да ви отговори. Затова, моля, въздържайте се от подобни коментари. В случая, като толкова искате да му кажете нещо, има телефони или се вижте с него на живо, пък си му излейте душата. Сигурен съм, той достойно ще ви отговори. Но това да става тук, без възмъжност от негова страна за дуплика и т.н. не върви и администрацията на форума няма да го позволи.

Владо - админ Railwaypassion

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия