Автор Тема: ПОЧЕШИЕЗИК или как да не храним с локум всяка тема!  (Прочетена 193292 пъти)

widowmaker

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Пламене, ти явно наистина много, ама много буквално четеш (и разбираш) нещата?!?
Че някъде да си видял да се пише за други полюси освен за северен и южен?????????
Спорът с теб е абсолютно безсмислен и е чиста загуба на време!!! Извинявам се на
всички останали, че се подведох изобщо да комуникирам с теб, не си струва, драги!
Това, което написах преди време по повод това колко сериозно приемаш участието
си в тоя форум изглежда да е 100% вярно. Аз обаче не съм дотолкова много погълнат
и обсебен (колкото изглежда си ти). Спирам да пиша каквото и да било по темата,
мисли си и вярвай в каквото искаш и живей както ти харесва, но след като не знаеш
други езици освен български и руски (за последния не е много сигурно колко добре
го знаеш), не е нужно да се напъваш да правиш това, което явно не можеш и май е
по добре да оставиш някой друг да го направи вместо теб (става дума за преводи).

П.П. Не желая да комуникирам по какъвто и да е начин с теб, така че не се хаби да
пишеш, нямам намерение да те чета повече.
« Последна редакция: 06 Юни 2017, 15:04:39 от widowmaker »

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
5 признака, по които ще разпознаете хората със злобно сърце.

     Тези пет знака ще ви покажат дали имате работа с хора със злобно сърце. Това са хора, които е най-добре да избягвате.

1. Те са експерти в създаване на интриги и скандали. Те извъртат фактите, избягват да поемат отговорност, отричат истината, измислят истории, запазват информация за себе си.
2. Те са експерти в съблазняването на другите хора със своето сладкодумие. Но ако погледнем какво са създали или ако послушаме техните думи, ще видим, че те нищо не значат и не са фактор в растежа и развитието ни. Техният живот е илюзия, а тяхната храна е нещастието на хората.
3. Те искат да контролират другите и да са най-големият авторитет. Те не слушат отзиви и конструктивната критика, а сами създават правилата, по които живеят, пропускайки моралните норми.
4. Често играят роля на добродушни и наивни хора, за да могат да заблудят. Това много често го правят с искане за състрадание, но самите те никога не го показват.
5. Те дори и нямат намерение да се опитат да се борят срещу своята злоба – всъщност те живеят в нея под маската на определен благороден характер.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12269
  • Рейтинг: 1313
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
 :lol:  :lol:  :lol:
Новост в ЖП моделизма и украсата на макет - дървените модели вече освен разклонения имат и обръщателен кръг в окомплектовката си!







pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12269
  • Рейтинг: 1313
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Тази кражба май е логичен резултат от годините.
Дано заловят мошениците и да си получат заслуженото.
Или всичко ще приключи на ниво "имало едно време..."!

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Цитат на: pach link=topic=3247.msg108677#msg108677 date=1503203006
Тази кражба май е логичен резултат от годините.
Дано заловят мошениците и да си получат заслуженото.
Или всичко ще приключи на ниво "имало едно време..."!

Странно защо мнението ти е в тази тема - дали целенасочено си го публикувал тук, дали е по погрешка или е било преместено "по целесъпбразност"  :spiteful:

Навремето когато предупреждавах, цензурата работеше денонощно, а когато споменах че това е вид съучастие - беше свикано извънредно заседание на тогавашния Президиум към ЦК на ФКП, където съвсем "по Димитровски" беше спретнат набързо един задочен "народен съд" в следствие на което ме "бяха баннали". Аз пък, напук на "заглушителните пеленгатори край село Столник" продължавах да излъчвам емисии - дали БиБиСи, Дойче Веле или Свободна Европа, а понякога и просто в стил Сръбска (Югославска) телевизия... Забавни времена бяха  :lol:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12269
  • Рейтинг: 1313
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Сам си го публикувах тук.
Защото ...
1. Сам си си отговорил на въпроса.
и
2. Не съм убеден дали мошениците са крайно число.
а и
3. Ако там повдигнем въпроса, само ще получат допълнителна легитимност.

Ама тук не е Швейцария и трудно биха ни заблудили.
Надявам се компетентните органи да си свършат работата и да
си повдигнат рейтинга чрез графата " разкрити далавери"!
 :hi:

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...

Old Boris

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 360
  • Рейтинг: 165
Отново постове извън нашите любими влакчета :wild:. Не ми ясна целта на това писание-интервю с измискения "американец Иван", но е доста далеч от реалностите. За много от нас ще е по-интересно да има неща за клубовете за влакови модели, за впечатления от дейностите в моделирането, новостите, предлагани от тяхната асоциация и производители, вместо елементарна антиамериканска пропаганда от измислени хора. Стана реч преди, че кой къде как се чувства, къде предпочита да живее си е дълбоко личен проблем. Така че да се съсредоточим към нашето любимо хоби. :hi: bg&flag

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Ами хайде де... Пиши, показвай, коментирай влакчета... Или пак по нашенски - дайте да дадеТЕ!  ::)

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
 :drinks:

Понеже си пия кафето , а Грегъри не ми е подготвил нищо за доброутро , а адашът му -тенисист е наблегнал на рекламата - няма ли поне някакви новини от космическата одисея на Мъск ??
Вчера карах известно време зад една тъмносиня Тесла 2 с варненска регистрация и пътникът до мен се изказа " красиво , но е тесла на возия!" -  "Ней верно ! - пламенно отвърнах аз - Пламен се е возил и каза , че е супер!" .."хем на 3D принтер я правил!" и дружно се смяхме..,
айде - празниците с усмивка ! БДЖ на 3 моретаа + Плутон!!  bg&flag

mitko0888

  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2385
  • Рейтинг: 970
  • H0, еп. I, II, III, IV, София
    • Снимките ми ...
Цитат на: Adrian link=topic=3247.msg111249#msg111249 date=1522912965
:drinks:
айде - празниците с усмивка !

Ех, какви промоции правеше едно време по празниците! А сега - Плутон и тесла.

totomoto

  • Trade Count: (1)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 222
  • Рейтинг: 90
Промоции ли чух ::). Айде че съм събрал някой лев за ЧРД-то. Не достатъчно за това, което искам, но пък и не жълти стотинки  :pleasantry:!

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12269
  • Рейтинг: 1313
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Еееееея, имаме рекорд във форума!!!
На днешния ден са се родили 7(седем) човека, запалени по хобито!!!

Честит Рожден Ден на всички!!!
Живи, здрави и с много мечтани модели в ръцете!!!
 :hi: :drinks: &bgflag

МАШИНИСТ

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 367
  • Рейтинг: 41
Честито рожденици.
Господ здраве да ви дава ииии много много модели !
А на днешния ден се е родил и " чичо " , запален по моделизма в 1 : 1.

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Off-Topic:
А на днешния ден се е родил и " чичо " , запален по моделизма в 1 : 1.

Един немски чичко, дето е колекционирал военни композиции 1:1 ли имаш предвид?  ;D