Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Основни похвати в макетирането | Basic steps in creating a layout

Направа на сгради

<< < (33/36) > >>

n_sirakov:
Съгласен съм естествено и с Пламен и с Владо но ставаше въпрос за дърво и моето мнение е че канаколита е добър вариянт в никакъв случеи единствен   :good:

widowmaker:

--- Цитат на: pach link=topic=2915.msg53888#msg53888 date=1297063746 ---...Лепенето пък на фотоец и метални детайли е още по...шашкащо
 и там има още по-различни техники произхождащи от индивидуалният опит на всеки заел се с това.

--- Край на цитат ---

Фотоец-а се запоява, колега, лепенето е мишън импосибъл...
Калаят лесно се чисти, а и се работи с фини поялници, а не такива за водосточни тръби примерно.

pach:

--- Цитат на: widowmaker link=topic=2915.msg54070#msg54070 date=1297327094 ---
--- Цитат на: pach link=topic=2915.msg53888#msg53888 date=1297063746 ---...Лепенето пък на фотоец и метални детайли е още по...шашкащо
 и там има още по-различни техники произхождащи от индивидуалният опит на всеки заел се с това.

--- Край на цитат ---

Фотоец-а се запоява, колега, лепенето е мишън импосибъл...
Калаят лесно се чисти, а и се работи с фини поялници, а не такива за водосточни тръби примерно.

--- Край на цитат ---

Знам и аз така казвам ...но много хора (едва ли не в хор) ме уверяват че си го лепят и...нямали никакъв проблем.
...за това по горе не уточнявам техниките....
 :lol: :lol: :lol:

Der Hetzer:

--- Цитат на: Сaprycorn link=topic=2951.msg54582#msg54582 date=1298055564 ---
--- Цитат на: pavel75 link=topic=2951.msg54578#msg54578 date=1298044010 ---Според Тихомир от малкия ЦУМ гара Бон на Кибри била същата като старата Централна гара София.

--- Край на цитат ---
:lol: :lol: :lol:

--- Край на цитат ---

А пък според мен гара Бургщайн на Пико е същата като гара Елисейна 

:on_the_quiet: :on_the_quiet: :on_the_quiet:






 :wacko:  ::) :wild:

KRAKOMOBILA:
Извинявам се за невежеството - но какви са релсите на снимката на гара Бургщайн?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия