Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Основни похвати в макетирането | Basic steps in creating a layout

Направа на сгради

<< < (2/36) > >>

NoHaB:
Както каза и VLADO аз също използвам картон...Гледам сградата от каталога на Конрад и правя точно копие само с картон и Ц200.Изисква се само търпение,нерви и хубав картон (става и от кутия за обувки)...Лично измайсторих Водонапорна кула за N и исля да продължавам да се изявявам като архитект...

pach:
Свалил съм тук някъде програма за картонени модели (не само на сгради) която автоматично след "качване" на обекта (от 2D и 3D варианти), както начертан и в основни програми (CorelDraw например) го трансформира в разгъвки.За нас дето правим сградите (те все пак са с прости геометрични форми) от картон основно казват ,че върши хубава работа...Само дето още не съм я научил и пробвал!
Сега се загледах по-внимателно в макета на Владо , та имам въпросче - това вярно ли е гара (сградата) на Вакарел , или само надписа и...Вярно че минавал съм от там с влака , ама не съм я запомнил.Питам защото се глася като се затопли , да бръмна с колата до горе, да снимам  и скицирам (на Вакарел) релсовата фигура , светофорите и основните сгради .То за цял ден работа има  ;D но искам да "дръпна" някой идей и размери! ;)

Vlado:
1:1 сградата на гара Вакарел е. :) Гарантирам!

pach:
А с чертежите как си? Или по снимки и фантазия я направи!? ;D

Vlado:
Чертежите са чуждо дело. Там пръст нямам. Трябва да говоря със създателя им и ако "освободи" авторските права, може да ги предоставя за свободно ползване.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия