Ревюта и поддръжка на модели | Reviews and maintenance of models > Създаване, ремонти и усъвършенстване на модели | Creation, repairs and tuning up models

Моделите на Антон Манковски

<< < (2/405) > >>

toniemi:

--- Цитат на: KRAKOMOBILA link=topic=35.msg1141#msg1141 date=1200261157 ---! Чакаме и отливки !

--- Край на цитат ---
Първо ще пусна отливки на е 46 ;)

toniemi:

--- Цитат на: toniemi link=topic=35.msg1137#msg1137 date=1200247940 ---
Очаквайте с най-голямо нетърпение и трепет,най-новата ми разработка,феноменалният лок е-42"Трабант"  ;D



П.П. Разбира се в НО

--- Край на цитат ---
Ето до къде съм стигнал:
Надявам се до 31-ви за сбирката да съм го завършил ;)


toniemi:

--- Цитат на: toniemi link=topic=35.msg1344#msg1344 date=1201386143 ---
--- Цитат на: toniemi link=topic=35.msg1137#msg1137 date=1200247940 ---
Очаквайте с най-голямо нетърпение и трепет,най-новата ми разработка,феноменалният лок е-42"Трабант"  ;D



П.П. Разбира се в НО

--- Край на цитат ---
Ето до къде съм стигнал:
Надявам се до 31-ви за сбирката да съм го завършил ;)

--- Край на цитат ---
Надеждата остава,какво ще кажете?Остават ми само джамовете.
П.П.Като видях снимките >:(на живо е много по-хубав ;D





Naskoni:
Какво може да ти каже човек?  :o :o :o Страшен си. Направо си производител, както каза Адри.

Предлагам ти да продаваш и завършени машини, не само коруби.  :P

toniemi:

--- Цитат на: Naskoni link=topic=35.msg1407#msg1407 date=1201629650 ---Какво може да ти каже човек?  :o :o :o Страшен си. Направо си производител, както каза Адри.

Предлагам ти да продаваш и завършени машини, не само коруби.  :P

--- Край на цитат ---
Не е изгодно защото работата е толкова обемиста,че просто няма никаква възвръщаемост.Всичко тук е ръчен труд.С отливките пестя около 2 седмици работа и след това има още толкова.За да направя завършен лок трабва да купя друг заради ходовата част и пантографите,това са около100лв,коша 30лв,ръчния труд???,боички и др....поне200-250лв на лок ще струва :oКой ще може да си го позволи?От друга гледна точка,един няма да хареса боядисването,друг прозорците,трети друго и за това най-добре всеки да си направи всичко по свой вкус.Аз когато започнах да правя БДЖ си развалих всички оригинални локове и сега нямам нито един с исключение на 2-110ки.От тях се правят 51 и 55 серия.Най-евтино за всеки,който има желание е да си купи само отливка и да развали оригинален лок.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия