Други организации и клубове > Бургас и региона | Burgas Area

Среща в Бургас

(1/4) > >>

TheJackal:
Отпуските минаха и заминаха, а с тях и лятото отшумя. Дечурлигата тръгват на даскало. Чудя се и мая: да вземем да се видим ли?
Приятели, моля дайте идея кога и къде (ден и час) да се видим в удобно за всички време. Гостите - няма да ги върнем, добре са дошли!
Чакам Вашите предложения. :hi:

optron:
Който и ден да е, мога да се появя след 19:30. Така като гледам, мястото пак ще е същото! Така ме беше налапала работата, че не можах да присъствам на предишните две, надявам се не ми се сърдите много ...  :blush2:

TheJackal:
Марине, никой не се сърди! За съжаление дървеното ресторантче в което си правихме срещите го ликвидираха. Идеята ми е да се събираме през седмицата дори и да е след 19.00 часа. Така, че Вие сте на ход, да предложите и решите място за срещите и занапред. Поздрави и до скоро! :drinks:

TheJackal:
Вече дванадесети ден няма никакво развитие по тази тема за срещите в Бургас. :diablo: Явно, жените Ви, не дават да си редите и хабите парите за глупости - влакчета, държат Ви здраво до полите си и Ви командорят. Е, здраве да е! Да имате чак пък толкова много работа, айде  - вярвам Ви! :angry: Който прецени, че може да предложи да се съберем в удобно за всички време и час, бих се радвал. Поздрави! :dirol:

Adrian:

наистина вече е наложително да пратим емисар в Бургаски Революционен Окръг !
И това да е Тони - ще седне с лекота на масата , ще се усмихне благо -
слънцето ще изгрее в изтерзаните ви  души ! Ще ви обясни как за 15 мин сглобява
лок и веднага ще си тръгнете ваксинирани срещу жени , деца и всякакви вълни !
Тони е революционер от много висока класа , скоро ще има и фондация на негово име .
Засрамете се и вземете се вижте !

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия