Анкета

Доволни ли сте от услугите на магазина на ул. "Пиротска", Малък ЦУМ?

Много съм доволен
2 (8%)
Доволен съм
8 (32%)
Не съм доволен
10 (40%)
Хич не съм доволен, няма да ходя там повече
5 (20%)

Общ брой гласове: 17

Автор Тема: RQ:Телефона на магазин...  (Прочетена 10504 пъти)

ivo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2006
  • Рейтинг: 558
  • HO - II-III, София
Re: RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #15 -: 02 Април 2008, 18:08:08 »
:) "feedback" e мнение за продавача или купувача. Съответно добро или лошо.

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #16 -: 02 Април 2008, 20:12:59 »
Еми като не четете ... ;).Е в една подобна тема  беше писано тоя майстор-сладкар /в състояние е да разпъне 1см.локум до 1,5 м./  на Малкия цум що за стока  е .Един път влезнах и след 2 мин. вече съжалявах.Камо ли да поръчвам.Ку ще за 90% по-евтино да го дава-мерси. >:(. Българския търговец трябва да разбере ,че от времето по-ценно  няма.Аз като изгоря 10 литра бензин,изгубя 1 ден само да проверявам-де излиза "киро на кирия".Убедих се-малко по-скъпо -ама рахат.Конрад напоследък и те взеха да оакват пейзажа. 20-25 дни взеха да се разтягат до 35-40. Един прекрасен ден като видят,че поръчките за Германия/не само нашите/ са спаднали с 30-40% ,ще заподскачат като ощипани невести.Ама вече ще има друг,конкуренция.Леко по-лека такива като  Мошенник цум ще падат зад борда.
Някой да каже нещо подобно за Жоро,а.Две седмици-Аухаген-две седмици.Точно и ясно.Дори и да се случи нещо непредвидено/безгрешни няма/ къв е проблема да се каже ясно точно:Има проблем ,така и така аз забавих,доставчика .... Хора сме ,разбираме.
Пак ще има конско за Конрад ;) :)
P*S Понякога си мечтая -ако ударя 6-а от тотото, първото нещо което ще направя е не да си върна борчовете ;D,а с най-голям кеф ще ида при Жоро и аз ще поръчвам -той ще обяснява,аз ще поръчвам-той ще обяснява.... ;D ;D ....е-еехх мама му стара и живот ;)
« Последна редакция: 02 Април 2008, 20:43:44 от muncho »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12276
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #17 -: 03 Април 2008, 08:54:08 »
Вчера бях пак при локума - ако направиш заявка и предпплатиш 50 % , ти дава отстъпка от 10 % което никак не е малко (на 500 лв-50 лв. си е още един вагон!)но уловката е , че ти прави отстъпка от цената в лева която той си е определил  а не която му искат от Пико .И като се има на предвид , че се отпусна и потвърди , че Пико правят отстъпка на всяко тримесечие , ясно че си е най-обикновен търгаш.За това се бавят поръчките при него - първо , че не е моделист разбира само до толкова , до колкото е чул нещо от нас, и второ събира заявките като лъже в сроковете от две седмици , а ги изпълнява на месеци.
Никога не бих си направил поръчка през него , ами да е жив и здрав Жоро , заради който (е и за мен де  ;D) и аз мечтая за тото удар!!! ;D
На оня му се бръкна в джоба вчера , загуби си съня , като му обясних , че един сет на Пико за който е приел цели 5 заявки всъщност е "премиум" и съдържа не един ами цели два влака (с два лока и общо шест вагона) !!! Едвам се сдържах да не се изсмея на глас , а той горкия помръкна за дълго!!!
Вппрочем твърди че от него купуват трима Бургазлий които не се познавали доскоро , че са от един град , та дали има нещо вярно и кой са те , някой знае  ли ги?
А да не забравя , колооси при него вече няма , но се е напълнил с талиги от разглобени вагони и локове но без колоосите.
Сега виждам че има и анкета в която ще гласувам "доволен" щото си купувам това онова (по моя си преценка за качество и адекватна цена) , и то само което има на щанда му , поръчки не правя!
И въобще , ако тоя човек не играе в ЕваY , просто незнам от къде намира тая стара стока , дето я продава - ми ние в България не сме много хора!?! >:(
« Последна редакция: 03 Април 2008, 08:58:06 от pach »

NoHaB

  • Trade Count: (7)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 260
  • Рейтинг: 11
  • N-Scale-Плевен-Стремеж към 5-та и 6-та епоха...
Re: RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #18 -: 03 Април 2008, 10:18:07 »
При нас имаше някаква промоция пусната от ПИКО (а не от него ) във която тази гара във N струваше 50% по малко
демек: цената и беше 40 Е а ние плащаме 40 Лв...
и за тва се излъгахме.
Иначе готиното е че разтваря стартовите сетове и продава само част от тях...Ако имаше и във N....

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #19 -: 03 Април 2008, 16:12:22 »
Цитат на: pach link=topic=341.msg3460#msg3460 date=1207202048

Вппрочем твърди че от него купуват трима Бургазлий които не се познавали доскоро , че са от един град , та дали има нещо вярно и кой са те , някой знае  ли ги?

хехех, на мен ми разправяше, че при него идвали от Гърция редовни клиенти, що па да н еидват и от Бургас, току виж и германци му станали клиенти  ;D

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4783
  • Рейтинг: 633
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #20 -: 03 Април 2008, 17:56:32 »
Цитат на: pach link=topic=341.msg3460#msg3460 date=1207202048

И въобще , ако тоя човек не играе в ЕваY , просто незнам от къде намира тая стара стока , дето я продава - ми ние в България не сме много хора!?! >:(
Има на битака един човек,Ицо дърводелеца,той изкупува всички влакчета от циганите пооправи ги и ги пуска при Тихомир.Понеже и продава на битака влакчета,много хора му предлагат влакчетата си,той ги изкупува и пак при Тихомир.Също ,много от старите хобисти са оставяли ненужните им влакове в Малкият цум,включително и аз.За това там има голямо разнообразие от хоби неща.Напоследък дочувам че,се поръчват от Конрад разни неща и се предлагат при Тихомир на по-високи цени.Тъй че за едни е добър този магазин от една гледна точка,а за други лош.В крайна сметка,всеки си избира,важното е да не позволяваме разни търгашчета да се възползват от нашето заболяване и да ни истискват и без това оскъдните доходи ;)

NoHaB

  • Trade Count: (7)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 260
  • Рейтинг: 11
  • N-Scale-Плевен-Стремеж към 5-та и 6-та епоха...
Re: RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #21 -: 23 Април 2008, 15:19:47 »
Гарата дойде  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #22 -: 24 Април 2008, 07:07:25 »
И моята подстанцийка е пристигнала! Това направо трябва да го полеем  ;D ;D ;D

NoHaB

  • Trade Count: (7)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 260
  • Рейтинг: 11
  • N-Scale-Плевен-Стремеж към 5-та и 6-та епоха...
Re: RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #23 -: 24 Април 2008, 13:36:10 »
Цитат на: Maktub link=topic=341.msg4069#msg4069 date=1209010045
И моята подстанцийка е пристигнала! Това направо трябва да го полеем  ;D ;D ;D
Направо...

Voodoo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #24 -: 24 Април 2008, 13:40:58 »
Пристигането на вашата гара ме радва защото ще се сдобия със старата ви която е в "HO". :)

staff123

  • Trade Count: (1)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 473
  • Рейтинг: 2
    • LinkedIn
Re:RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #25 -: 03 Ноември 2009, 18:32:10 »
Останал съм с друго впечатление от поръчките при Тихомир. Два пъти съм поръчвал неща от Piko и не съм имал проблеми. На втората седмица (приблизително, разликата е 2-3дни) са в магазина, отивам и си ги прибирам. 10% отстъпка прави, когато заплатиш сумата в момента на поръчката, а не след като я доставят.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12276
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #26 -: 04 Ноември 2009, 08:52:17 »
Цитат на: staff123 link=topic=341.msg30673#msg30673 date=1257265930
Останал съм с друго впечатление от поръчките при Тихомир. Два пъти съм поръчвал неща от Piko и не съм имал проблеми. На втората седмица (приблизително, разликата е 2-3дни) са в магазина, отивам и си ги прибирам. 10% отстъпка прави, когато заплатиш сумата в момента на поръчката, а не след като я доставят.

Приятелю, между последните два поста в темата има разлика в повече от година и половина!!!
(24 Април 2008-------->03 Ноември 2009)
Как смяташ - това добре ли е , или зле???
Ти си преценяваш... :sarcastic:

staff123

  • Trade Count: (1)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 473
  • Рейтинг: 2
    • LinkedIn
Re:RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #27 -: 04 Ноември 2009, 12:05:52 »
Цитат на: pach link=topic=341.msg30695#msg30695 date=1257317537
Цитат на: staff123 link=topic=341.msg30673#msg30673 date=1257265930
Останал съм с друго впечатление от поръчките при Тихомир. Два пъти съм поръчвал неща от Piko и не съм имал проблеми. На втората седмица (приблизително, разликата е 2-3дни) са в магазина, отивам и си ги прибирам. 10% отстъпка прави, когато заплатиш сумата в момента на поръчката, а не след като я доставят.

Приятелю, между последните два поста в темата има разлика в повече от година и половина!!!
(24 Април 2008-------->03 Ноември 2009)
Как смяташ - това добре ли е , или зле???
Ти си преценяваш... :sarcastic:


Щом не е на място, моля модераторите да изтрият мненията.

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re:RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #28 -: 04 Ноември 2009, 12:33:19 »
След като темата НЕ е заключена, значи мнения може да се публикуват. За година и половина нещата може тотално да се променят.. и в положителна, и в отрицателна посока. Винаги може да има недоволни и доволни...

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12276
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:RQ:Телефона на магазин...
« Отговор #29 -: 04 Ноември 2009, 12:48:07 »
Не става въпрос да се трие мнение, а именно че е минало година и половина и има явно промени ...
Де го чукаш, пък де го сърби някой!!! :haha: :haha: :haha:

А по въпроса за тихомир - той от лятото на сам доста стока внесе, доста народ се извървя през него, но мненията си остават противоречиви...вече две години , забравя какво ме е лъгал , и все ми повтаря , че сайта му ще е готов до месец...бах тоя месец - 365 дне в един месец ...сигурно е в марсианският календар!? :lol: :lol: :lol: