Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Похвалете се с вашия макет | Show us Your layout

Макетът на СОФИЯ 70

(1/57) > >>

София 70:
Леко се притеснявам да покажа моя макет , защото като гледам хората какви красоти правят си казвам колко не мога .Но все пак съм оптимистично настроен и си го харесвам , колкото и да не ми харесва .
Като за начало слагам няколко снимки. По натам ще сложа снимки от началото на изработката .Ще стане като сагата Star Wars :)



За съжаление или радост след 3 месеца дясната половина ще бъде разрушена :yes:

Vlado:
Много си е хубав макетът! Всеки си има собствено виждане и "ръка творческа", тъй че щом така е станал, щом ти харесва, е най-хубавият макет на света, както се казва.
Очаквам с нетърпение още снимки!  :good:

BaHkaTa:
Няма място за притеснение. Никой не се е родил "научен" на този свят. Показвай смело. Макетчето е симпатично поне това което се вижда кипи усилена работа  :good: Дано и в теб е така да кипи желание за работа по макета. Покажи цялостен план на макета да добием представа с какво си се захванал.

Успех  :good:

Adrian:
е 'цялостният план' си е там - разрови се малко по-в-началото ;



София 70:
Владо, благодаря за куража.
Твоят макет е от фаворитите ми. :good:
Искам да отбележа , че след 2-3 месеца макетът ще си има собствена стая и ще бъде П - ОБРАЗЕН ,като съществуващата плоча ще е по средата.
Много работи не ми харесват , но е малко късно за преработка.
Планирам градската част да стане по-добре и да е раздвижена.
Зад т.н. втори етаж ще има около 40 см в дълбочина най-различни неща- сгради , планина , път и ттака нататък.В едното разклонение депо, в другото ,което ще замени сегашното - обръщало.
Като цяло движението ще е доста странно и ексцентрично , но нали това е целта - обиколката да е по -дълга и по-безмислена :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия