Анкета

Заслужава ли Пламен (Pach) да бъде върнат във форума?

ДА, заслужава да бъде върнат!
32 (71.1%)
НЕ, заслужава да има БАН!
13 (28.9%)

Общ брой гласове: 33

Гласуването приключено: 01 Февруари 2012, 12:17:51

Автор Тема: Заслужава ли Пламен (Pach) да бъде върнат във форума?  (Прочетена 11151 пъти)

n_sirakov

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Рядко обръщам внимание на глупостите и може би затова Пламен никога не ми е пречил а пък и нали като го няма някак си е скучно
аз съм ЗА, наказанието му е достатъчно  :drinks:

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Няма да го бъде дълго този форум без него - обиждайте се колкото си искате, но това е истината.  :hi:

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Цитат на: widowmaker link=topic=3520.msg70194#msg70194 date=1325947912
Цитат на: Adrian link=topic=3520.msg70193#msg70193 date=1325947086
Да , Jope ,  ти каточели не си започнал с "ластиците" , да - "старото Пико е боклук" ...защо така някакси елитарно подхождате ... убивате радостта на хората , точно тази истинска радост от влакчетата  отдавна я няма някакси . Или поне осъзнайте ,че радостта има различни измерения - едни се кефят на композиции от 10 вагона 'старо Пико' , други се кефят ,че зеленото е по-сиво от синьото  и  да спрем дотук.

Извинявай, ама това казано точно от теб е тенденциозно, все пак ти си един от основните търговци на "старо Пико" тук.



иии, трай си бе , Дани ! Много си досетлив ! Ама аз затова съм ти фен ;)  :drinks:
« Последна редакция: 07 Януари 2012, 19:26:30 от Adrian »

Dispatcher

  • Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 79
  • Рейтинг: 23
На първо място искаме да благодарим на всички за изказаното мнение, но и да ви уведомим, че на сегашният етап наказанието на потребителя pach остава и не подлежи на обсъждане, като евентуалното му ревизиране ще е въпрос на бъдещи дебати ЕДИНСТВЕНО и САМО в рамките на админите и на никой друг!

На следващо място отново ви молим да успокоите страстите и да се върнете към нормалното си състояние на винаги любознателни и активни форумни членове.
 
Всякакви коментари по темата оттук насетне ще се смятат за коментиране работата на администрацията и ще бъдат незабавно изтривани, като на особено напористи форумни членове е възможно да се налагат и наказания.

С това считаме настоящата тема за приключена, като същата ще бъде заключена.

Dispatcher