Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
gzo:
Въпросните парни локомотивчета не са ли серия 300 ? Ако да, то приличат много на това...
mitko0888:
Сериите са на БДЖ и са от периода на първата св. в. а тук става въпрос за локомотивчета, които са били поръчани и направени за мините в Перник - не знам как се е наричало това предприятие - в периода 1948 - 1959 година, т.е. нови и модерни машинки.
gzo:
Включих се с въпроса си, защото човека който ми показа на живо такова локче (подобно) ми спомена, че е 300.
Der Hetzer:
БДЖ "Мечтовоз" :spiteful:
Der Hetzer:
БДЖ "I-ва Епоха" :spiteful:
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия