Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Интересни снимки на български подвижен състав

<< < (202/356) > >>

gzo:
Въпросните парни локомотивчета не са ли серия 300 ? Ако да, то приличат много на това...

mitko0888:
Сериите са на БДЖ и са от периода на първата св. в. а тук става въпрос за локомотивчета, които са били поръчани и направени за мините в Перник - не знам как се е наричало това предприятие - в периода 1948 - 1959 година, т.е. нови и модерни машинки.

gzo:
Включих се с въпроса си, защото човека който ми показа на живо такова локче (подобно) ми спомена, че е 300.

Der Hetzer:
БДЖ "Мечтовоз"  :spiteful:

Der Hetzer:
БДЖ "I-ва Епоха"  :spiteful:









Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия