Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Интересни снимки на български подвижен състав

<< < (211/356) > >>

Petko Ivanov:
Някой може ли да каже какви са вагоните на тази снимка? С бялата лента под прозорците ми приличат на вагони от дизелова мотриса 18.
http://vkolev.snimka.bg/travel/retro.588573.37347824.big

TheJackal:
На мен ми прилича да е от този модел вагони:

 

По спомен, мисля, че два такива вагона има на централна гара София по посока към Бургас.

Petko Ivanov:
Поне аз не си спомням в България да са работили такива вагони с врата по средата.

bdz43r:
Вагоните на снимката са от ДМВ 18.

Best Ripper:
https://www.youtube.com/watch?v=nhu5ApZLl24

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия