Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
Petko Ivanov:
Някой може ли да каже какви са вагоните на тази снимка? С бялата лента под прозорците ми приличат на вагони от дизелова мотриса 18.
http://vkolev.snimka.bg/travel/retro.588573.37347824.big
TheJackal:
На мен ми прилича да е от този модел вагони:
По спомен, мисля, че два такива вагона има на централна гара София по посока към Бургас.
Petko Ivanov:
Поне аз не си спомням в България да са работили такива вагони с врата по средата.
bdz43r:
Вагоните на снимката са от ДМВ 18.
Best Ripper:
https://www.youtube.com/watch?v=nhu5ApZLl24
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия