Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Интересни снимки на български подвижен състав

<< < (217/356) > >>

Boris 2-12-4:
http://offnews.bg/news/Ikonomika_59/Zapoznajte-se-s-Johan-parviiat-balgarski-lokomotiv-v-Shvejtcariia_638451.html

Mixy:
Може и да са пускани вече, но как беше... повторението е майка на знанието :)









и още снимки и чертежи на този и други модели от фабриката в Poznan

mitko0888:
Локомотивчетата ги бях пускал и аз. Но чертежите са нови. В сайта има и още няколко снимки по време на производството, които също са на нашата 46, въпреки описанието на снимките! Включително и три снимки на будката с лостовете са български.





CaLLlo:


         222+522 – Трамвай номер 5 "Република" на спирка "Шипка" 1970

http://www.ebay.de/itm//371767424988




                 Трамвай №11 "ДТО" по бул. "Константин Величков" 1970

http://www.ebay.de/itm/371767425017




                   Трамвай №5 "Комсомолец" при спирка "Шипка" 1970

http://www.ebay.de/itm/361778902660




                                 БДЖ 10.05 при Драгоман 1964

http://www.ebay.de/itm/371773241099




               Трамвай №11 "ДТО" по бул. "Константин Величков" 1970

http://www.ebay.de/itm/272426115412




        Абсолютен уникат – Боянското трамвайче "MAN/AEG" по днешния
                                            бул. "Пушкин" 1970

http://www.ebay.de/itm/272426115556




       Трамвай №4 (841) "София 65" завива от бул. "Константин Величков"
                                      към бул. "Стамболийски" 1970

http://www.ebay.de/itm/272426115687




 И още един уникат –  Трамвай №3 "MAN/Siemens" с 2 български ремаркета
         тип "Лодка" на колелото на "Захарна фабрика" (под моста) 1970

http://www.ebay.de/itm/272426115840

pach:
Саше уникално попадение!!!
Павловското трамвайче( някогашен N8).!!!!!!!! При това преди асфалтирането когато все още се виждаше София по надолу като отделена
през ливадите на Овча Купел.
Първата снимка е на днешната спирка "райска градина" - ( сп.Шипка) предпоследната преди Княжево.
Доколкото си спомням именно " двойката" и " тройката" се движеха с по две ремаркета...
Благодаря за споделеното!!!
 ;D  :hi:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия