Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Интересни снимки на български подвижен състав

<< < (218/356) > >>

mitko0888:
брей че големи трамвайджии сте били ... Ето ви една осмица на Павлово по този повод, взета е от същото място:

CaLLlo:


Трамвай №3 "Breda" с 2 различни български ремаркета, тип "Breda" и "ДТО"
                          на колелото на "Захарна фабрика" 1970

http://www.ebay.de/itm/361808865561

CaLLlo:


                          а този на Митко е – "Siemens", Foto Slezak

pach:
http://www.ebay.com/itm/Workers-Repairing-Rairoad-LOCOMOTIVE-Old-Vintage-Photo-1924-Bulgaria-/112088966101?hash=item1a1905e3d5:g:ZWkAAOSwJkJWlhvQ



БДЖ-19.21 (921) ако не се заблуждавам...
Върху гърба на капака за димната камера поне пише точно кога и къде е бил сниман!

Petko Ivanov:
Благодарности :hi:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия