Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
Сaprycorn:
--- Цитат на: CaLLlo link=topic=3529.msg105470#msg105470 date=1480349224 ---15.47 --- 9.1976
14.07 --- 2.1977
--- Край на цитат ---
От снимката с 15.47 гледам внимателно вагона. Тези вагони се произвеждат за БДЖ от 1965 година-следователно снимката няма как да е от по-ранна година. Всички надписи по вагона са стари- преди 1970 година. Т.е. тази снимка е правена между 1965 и 1970 година.
Petko Ivanov:
--- Цитат на: CaLLlo link=topic=3529.msg105470#msg105470 date=1480349224 ---15.47 --- 9.1976
14.07 --- 2.1977
--- Край на цитат ---
Последните месеци на парната тяга...........
CaLLlo:
Така е написал продавачът, а той не е англичанин, нито австриец като в повечето други случаи, а американец.
Аз обаче се зазяпах в друго -- и на двете снимки гербът май е тип "значка", което значи -- след 1971 г.
CaLLlo:
16.31 + 15.232 при Змейово (Средна гора) по 4-та линия през Кръстец
08.10.1964 Foto: H. Nave, Wien
16.23 на Горна Оряховица 2.9.1967 Foto: Alfred Luft, ARV
[DRG 42 2748] Floridsdorf 17634 1948
...страхотна снимка...
Petko Ivanov:
И тази с двете "лодки" е супер. Благодариме, Сашо
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия