Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Интересни снимки на български подвижен състав

<< < (227/356) > >>

liro4605:
   В крайна сметка локомотива  E-Lok E475.012/Skoda  бил ли е в Бг и трябва ли снимката да заеме мястото си където и да било то,наравно с другата част от жп историята ни.
   Ще съм благодарен на някой да подскаже вагоните на фона наши ли са или не?

mitko0888:
Номерът му е Е479.002, бил е на Пловдивския панаир през есента на юли 1962. Ето тук можеш да прочетеш на чешки. След завръщането си от България са му възстановени оригиналните цветове, а на снимката не е с тях!

pach:
 :blush2: Моя грешка

KRAKOMOBILA:
Бил е да... и на снимката по-горе е в България. Ето още една негова снимка от България, този път цветна;

pach:
Понеже се оказа чема нямаме отделна тема за наши пътнически вагони тези чертежи ( може би ги имаме някъде) ги пускам тук.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия