Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
liro4605:
В крайна сметка локомотива E-Lok E475.012/Skoda бил ли е в Бг и трябва ли снимката да заеме мястото си където и да било то,наравно с другата част от жп историята ни.
Ще съм благодарен на някой да подскаже вагоните на фона наши ли са или не?
mitko0888:
Номерът му е Е479.002, бил е на Пловдивския панаир през есента на юли 1962. Ето тук можеш да прочетеш на чешки. След завръщането си от България са му възстановени оригиналните цветове, а на снимката не е с тях!
pach:
:blush2: Моя грешка
KRAKOMOBILA:
Бил е да... и на снимката по-горе е в България. Ето още една негова снимка от България, този път цветна;
pach:
Понеже се оказа чема нямаме отделна тема за наши пътнически вагони тези чертежи ( може би ги имаме някъде) ги пускам тук.
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия