Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
mitko0888:
--- Цитат на: mitko0888 link=topic=3529.msg104046#msg104046 date=1459063112 ---Изникнаха и някакви 30 броя двуосни парни локомотивчета за Перник, 600 мм, 1948 - 1959 година, както и други 6 бр. за 750 мм, остана да намерим и снимки.
--- Край на цитат ---
Това го писах преди няколко страници - не знам защо в този форум линковете към цитати не са активни ...
Та в едни полски книжки се споменават въпросните локомотиви: 10 бр. Перник 1, 20 бр. Перник 2, както и последващите 6 броя триосни Las. В книжките има, разбира се, и 01, 02, 46 и 600.76, но мисля че в този вид за тях всичко е известно.
На когото му е интересно: Перник 1 - 10 броя
Перник 2 - 20 броя (за него има една "картинка", която хич не ми прилича на тази тук). Май са 900 мм междурелсие.
И последните 6 триосни
CaLLlo:
--- Цитат на: mitko0888 link=topic=3529.msg106310#msg106310 date=1484925716 ---... - не знам защо в този форум линковете към цитати не са активни ...
--- Край на цитат ---
Мите, добавяй ги на ръка като няма друг начин.
Това обаче не значи да не ги оправят някой хубав ден.
pach:
Супер ме зарадва и имаш едно задължително "+"-че от мен (по макар и виртуално)!!!
И не защото ще ги правя на модели, а защото при наличието на
няколко снимки от пернишките мини, тези странички внасят още
малко яснота в близката история!!!
&bgflag :hi:
ПП. Линковете бяха активни преди последния ъпдейт на версиято за програмата, генериращ този форум ( или както се нарича това).
Adrian:
Русе
Варна 1905г., подемно устройство за транспорт на каменни блокове за строежа на пристанището
Пристанище Варна, камиони ЗИЛ дар от СССР, 1956г.
Пристанище Варна, 50-те години на ХХ век
Лом, пристанището, електрокари за износ, 60-те години на ХХ век
София, гара Подуене-разпределителна - вагонозадържател (гърбична спирачка) за урегулиране на скоростта на разпусканите през гърбицата вагони, 50-те години на ХХ век
Adrian:
Локомотиви № 968 (серия 19 - 19.68), № 3012 (серия 49) и № 804 (серия 17 - 17.03). Катастрофата на товарните влакове №111А и №124 на входа на гара Милковица, 8 март 1924 г. Впоследствие двата локомотива № 968 и № 804 са възстановени и върнати в експлоатация, а тендерната машина № 3012 е бракувана и разкомплектована
http://www.lostbulgaria.com/?s=%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия