Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
Mixy:
Постовете за снимките и правата върху тях са отделени в новата тема За снимките и авторските права. Нека коментарите относно съмнения за злоупотреби и/или отраднати снимки, незачетени авторски права, непубликуван фотограф/източник и т.н. да се пускат там.
В дискусията там останаха и два поста на Gregary и Rado със снимки по темата, които ще си позволя да копирам тук:
---
BDZ-Bulgaria Schmalspurlok 602.76 um 1967
http://www.ebay.com/itm/381906820477?ul_noapp=true
BDZ-Bulgaria Schmalspurlok 608.76 und ?
http://www.ebay.com/itm/192067316635?ul_noapp=true
BDZ-Bulgaria Schmalspurlok 604.76 und ?
http://www.ebay.com/itm/381906820478?ul_noapp=true
---
Две снимки от края на XIX век.
Гара Разград:
Гара Самуил (тогава все още се е наричала Ишиклар):
От логото се вижда, че снимките са от фейсбук страницата Roustchouk.BG (https://www.facebook.com/StaroRuse/?ref=page_internal), където е уточнено, че са от колекцията на някои си Любомир Юруков.
---
Mixy
Администратор на Railwaypassion.com
Adrian:
Една 'топла' снимка , макар ,че е доста студено :
автор : И.Вълков
jopeto:
Страшна! :good:
pach:
Много интересно колко броя сме произвели от този вагон
в завод Георги Димитров през 1987г. Освен за цимент е можел,
да превозва и други прахообразни материали като калцинирана сода и т.н. Работно налягане на сгъстения въздух - 2.5 кРа.
Източник:...Сп. "Наука и техника за младежта".
И още един, но от 1961г. - само разтоварващ се:
CaLLlo:
--- Цитат на: pach link=topic=3529.msg106448#msg106448 date=1485431399 ---... Източник:...Сп. "Наука и техника за младежта". ...
--- Край на цитат ---
Съвсем малко се иска, за да изглеждаме доста по-бели!
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия