Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
TheJackal:
Снимката е от фейсбук, групата на "ЖЕЛЕЗОПЪТЕН ТРАНСПОРТ /RAILWAY TRANSPORT". Предоставена е на г-н. Любомир Юруков с благодарност към г-жа Надя Вутова. Вагонетки за въглища от мините в Перник, снимката е личен архив на човек от село Кралев дол - Пернишко.
pach:
Това май е едно от полските локомотивчета, дето Митко ( :hi:)
ги показа миналата седмица... :prankster:
misan:
Полските локомотивчета са много по модерни,с пароразпределителен механизъм Хойзингер.
А това е много по стар локомотив.
mitko0888:
Със сигурност не е от "полските" Перник 1 и Перник 2.
По парната машина и по котела 1:1 прилича на нарочения за Врана локомотив серия 200.
По будката и по казана за вода - различава се доста.
TheJackal:
Някой чул ли е да ли този локомотив в момента се възстановява и ако отговорът е "ДА" в кое депо и до къде са стигнали с ремонта, кога ще може да я видим "под пара"?
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия