Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
pach:
Доколкото знам локомотива е в депо София.
Няма вече да е под пара, защото май последната котелна
проба не го допуска вече...Но не знам дали го гласят поне за станционарен експонат.
...Но може и да не е така...та е по спомени от преди 4-5 години...
TheJackal:
Точно преди 90 години на 2 август, поема първото влакче по трасето Сарамбей - Лъджене , първият пуснат участък в експлоатация от единствената останала у нас теснопътна железопътна линия Септември -Добринище.
Снимка: "Държавен архив "
Vlado:
--- Цитат на: TheJackal link=topic=3529.msg106529#msg106529 date=1485851563 ---Някой чул ли е да ли този локомотив в момента се възстановява и ако отговорът е "ДА" в кое депо и до къде са стигнали с ремонта, кога ще може да я видим "под пара"?
(Image removed from quote.)
--- Край на цитат ---
Привеждане в работно състояние на локомотив 26.26 за 1435 мм
pach:
Ахааа, значи ще го видим отново в движение !!!
Благодаря Влади! :hi:
Adrian:
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия