Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Интересни снимки на български подвижен състав

<< < (237/356) > >>

mitko0888:
Аз мисля че тези БГ машини ги пуйчихме някога, може и да бъркам.





pach:
 :lol: :lol: :lol:...Каквото и до значи "пуйчихме"!!!
Може би в другия форум, на спотърите - локомотив!!!
Но дори и аз да съм пропуснал, не е лошо да имаме актуално инфо.
 &bgflag
(Па ако ще  да се окаже, че чехчетата са ...Сименс,
като полския Фиат например - "италянче") :sarcastic:

mitko0888:
пуйчих ми даде повече резултати от пуйчех. Нещо като обсъждаме, ама резултат - йок. Празни приказки, неподплатени с нищо достоверно.

pach:
 ;D
Впрочем, новината на деня е от "ЕКСПРЕС СЕРВИЗ -РУСЕ":




--- Цитат ---     Вижте новия български акумулаторен локомотив (видео)

OFFNEWS | 01 май 2017 в 18:1518712

Частната русенска компания "Експрес Сервиз" произведе нов супер мощен акумулаторен локомотив.

От дружеството публикуваха видео със заводските проби на машината, наречена ES1000.

"Това е най-мощната ни батерийна машина засега - вижте как се справя с лекота с 400-тонен влак - скорост над 8км/ч. С машината успяхме да изкачим и наклона от 8/1000 в нашия завод. Задължителен актив за всяко депо или завод с жп маневрите са чисти, лесни, безопасни и много икономични. (Ние правим заводските си маневри с едва няколко лева на ден!!!)", заявяват от компанията.

Новият маневрен локомотив има 2x30kW мотори, 25 тона маса, мощна рекуперативна спирачка и опционална пневматична с мощен винтов компресор 2000 л/мин.        
--- Край на цитат ---

Ето и линкта с видеото:
https://youtu.be/ZSttkksQjwA?t=5

ПП. Не знам за какво тегло става въпрос ( сцепно или служебно) но в това мъниче 25 тона!!!

KRAKOMOBILA:
С 242-рите ситуацията е такава, че нашите отидоха за скрап, а те възстановиха стари чешки машини с нашите номера.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия