Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Интересни снимки на български подвижен състав

<< < (240/356) > >>

tambaraci:










pach:
Много благодаря!!!
Изключителни снимки!!!!!!;
Предполагам че са от семейния ( на родата) албум!?
Ако имаш някакви коментари към тях, беше хубаво да ги напишеш. Някой от тях дори аз разпознавам като машини.
Предполагам утре по-запознатите от мен, може да уточнят и коментират. Хубаво е да се знаят поне годините на заснемане...
Но и така сме ти благодарни!!!!
 :hi: :hi: :hi:

ПП. На локомотив "Битоля" и страхотни снимки...!!!!

Локомотив "Битоля" е "вулканка".
Произведен през 1897г от "Бретон/Счечин" ( или Щетин).
Получава пореден номер 30.
Първоначално е по линията Русе-Варна.
През 1902 г. получава буквени серия "D".
От 1908г. Е с номер 173!
Не попада в плен на Турция, сред прехвърлянето му в Симеоновград (Търново сеймен) и п из 1936г получава
сериен номер 16.02.

tambaraci:
Колекционирам ги ще пупликувам още 10 апък като се науча как става с уписанието ще ги уписвам

Варна изпращане на юнкерите. Снимката е на машината на заминаващия влак 9.1.1929г.

tambaraci:

--- Цитат на: tambaraci link=topic=3529.msg107744#msg107744 date=1494358852 ---Колекционирам ги ще пупликувам още 10 апък като се науча как става с уписанието ще ги уписв
(Image removed from quote.)

--- Край на цитат ---

pach:
Ето така както си го направил тук. В снимка.бг не е задължително - просто тук ще е хубаво да се знае историята им!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия