Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
pach:
Много ми е любопитно какъв е вагона пред
хладилния, в дясно на снимката?
Сaprycorn:
--- Цитат на: pach link=topic=3529.msg107929#msg107929 date=1495517492 ---Много ми е любопитно какъв е вагона пред
хладилния, в дясно на снимката?
(Image removed from quote.)
--- Край на цитат ---
Най-вероятно е пощенски
Сaprycorn:
За мен най-ценна е тази снимка
Ресторант ВКАЖ от 1965 година. Преди няколко години, когато Тилиг изкара модел на спалния вагон с такива надписи РСВ в средата на вагона, много се чудихме дали не е някаква грешка, докато Зазо не намери снимка на истинския вагон. Този ресторант-вагон е представител на последните ВКАЖ вагони, които са били фабрично произвеждани с гумени челни преходи, с динамо, монтирано върху талигата, без престилка и с отдушници тип Кукук.
pach:
А сега ако знаеш каква е била талигата ( че не се вижда)
ще си перфектен - цялото инфо за едно добро начало!?
:hi:
Сaprycorn:
--- Цитат на: pach link=topic=3529.msg107937#msg107937 date=1495547381 ---А сега ако знаеш каква е била талигата ( че не се вижда)
ще си перфектен - цялото инфо за едно добро начало!?
:hi:
--- Край на цитат ---
Талигата е Гьорлиц 3, с четиристепенно окачване.
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия