Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Интересни снимки на български подвижен състав

<< < (253/356) > >>

CaLLlo:


          2 2-ки марка Бреда от Орландовци до Хладилника, през гората,
                 на Графа, площад "Гарибалди", педполагам през '50
                           Колоните още не са колони, а магазини

В бея пише Виена, но вече сме свикнали:
http://www.ebay.de/itm/282521466676

CaLLlo:
Яка навалица... и двама с кофи се гласят да се качат  &bgflag ;D

Gervasii:

--- Цитат на: CaLLlo link=topic=3529.msg108308#msg108308 date=1499686867 ---Яка навалица... и двама с кофи се гласят да се качат  &bgflag ;D

--- Край на цитат ---
Отиват за вода до баня Баши....

Old Boris:
Трамваят е в обратната посока, а и нещо стърчи от едната кофа. Обикновена картинка от това време, когато трамваите бяха основното транспортно средство в София

mitko0888:
На всичките (няколко) снимки които имам, тези Бреда си вървят винаги със съответните им номера ДТО ремаркета. 126 с 356, 130 с 360... 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия