Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Интересни снимки на български подвижен състав

<< < (256/356) > >>

CaLLlo:
Тя даже е и леко цветна  :)

CaLLlo:

--- Цитат на: liro link=topic=3529.msg108714#msg108714 date=1503580318 ---(Image removed from quote.)

Срещали ли сте тази снимка?Колаж или реална имитация наподобяваща чешка ливрея?Склонен съм да вярвам,че при разходка на някое наше „ръководно кадро“ из „европата“ си е направил експеримент  http://michaltrains.eu/galeria/albums/userpics/10001/242_210_R833-URPIN_Bratislava_hl_st__11032011.jpg
По номера на локомотива и ливреята на вагоните годината може да се каже,че е ранна демокрация.

--- Край на цитат ---

Лиро, такива никога не са били, 41 да, но 43, 43р, 44, 45 - никога.

Има много добри с Фотошопа  :)

liro4605:

--- Цитат на: TheJackal link=topic=3529.msg108727#msg108727 date=1503723049 ---БДЖ - депо Пловдив

--- Край на цитат ---

От много време събирам снимков материал за неща в железницата около мен и макар да повторя нещо което за мен е многозначно предвид сгради фон и всичко в една снимка ще повторя нещо качвано тук




Малко различен ъгъл ,но много показно в днешно време.

Adrian:

IKAR:
https://ypq.livejournal.com/tag/%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F
Руски туристи у нас 74-та година. Разгледайте плюсчетата, има чисто нов ГДР-ски вагон първа класа YB70 с по-специалните прозорци и почти съм сигурен испански автобус Пегасо или Барейрос, с който Пламен е ходил на море навремето....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия