Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Интересни снимки на български подвижен състав

<< < (199/356) > >>

stivi1504:


Дано не повтарям, ако я е имало тук.

gzo:
Tова от аватара на форумчанин ли го гепса  :haha:

stivi1504:
Хахах, не.
За съжаление в сайта, където съм качил снимката, става нещо и не иска да я обработи в голям размер (имам в предвид, че тя не е толкова малка, а си е в абсолютно нормален размер.). Това е ако става дума, че снимката е много малка. 
А ако искаш да кажеш, че тя е взета от на някого профилната снимка във форума, не е.  :yes:
Снимката е от интернет, свалил съм я още преди, може би, 2 години, когато още не можех да се ригистрирам тук. Тогава я бях изтеглил  от някакъв сайт, където имаше няколко такива български локомотиви в интересни разцветки, които също ще кача.
Да се надяваме и с тях да няма проблем. ;D ;D

KRAKOMOBILA:
Отдавна е известна снимката

zazo:
Каква беше случката с тоя локомотив, че е в тия цветове?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия