Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
stivi1504:
Дано не повтарям, ако я е имало тук.
gzo:
Tова от аватара на форумчанин ли го гепса :haha:
stivi1504:
Хахах, не.
За съжаление в сайта, където съм качил снимката, става нещо и не иска да я обработи в голям размер (имам в предвид, че тя не е толкова малка, а си е в абсолютно нормален размер.). Това е ако става дума, че снимката е много малка.
А ако искаш да кажеш, че тя е взета от на някого профилната снимка във форума, не е. :yes:
Снимката е от интернет, свалил съм я още преди, може би, 2 години, когато още не можех да се ригистрирам тук. Тогава я бях изтеглил от някакъв сайт, където имаше няколко такива български локомотиви в интересни разцветки, които също ще кача.
Да се надяваме и с тях да няма проблем. ;D ;D
KRAKOMOBILA:
Отдавна е известна снимката
zazo:
Каква беше случката с тоя локомотив, че е в тия цветове?
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия