Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Интересни снимки на български подвижен състав
Adrian:
виж поста на Красен
pach:
Имам(е) еднапрекрасна снимка от проф.TANO на БДЖ-цистерна
(четириосна петролна но не мога сега да я намеря тук...)
но едва сега мога да бъда сигурен точно какви цветове е имала(?)!!!!
Нефтофим-а в Бургас през 80-те години:
... а тук освен цистерната(на заден план) и характерен "ЗиЛ" от същото време:
и още малко...
Mixy:
Тези не знам дали не са пускани вече, но ги мернах във FB и реших да ги постна и тук.
Adrian:
част от екшъна в бг филма "Панталей" (1978)
mitko0888:
Като стана въпрос за картонените модели, ми попаднаха тези снимки. Локомотивите са от 1931. За царя - не знам (не пише). Източникът се вижда в линковете.
4502:
4503:
4504:
на тоз иномера не е написан:
Н.В. на 46:
и накрая:
Изникнаха и някакви 30 броя двуосни парни локомотивчета за Перник, 600 мм, 1948 - 1959 година, както и други 6 бр. за 750 мм, остана да намерим и снимки.
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия