Автор Тема: Оценка за коректност  (Прочетена 53398 пъти)

Сaprycorn

  • Trade Count: (52)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1774
  • Рейтинг: 134
  • НО DRG II епоха София
Re:Оценка за коректност
« Отговор #240 -: 24 Февруари 2009, 00:05:11 »
+++ за Мишо Табаков! Сделките с него са истинско удоволствие!

misho_tabakoff

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Оценка за коректност
« Отговор #241 -: 26 Февруари 2009, 23:14:31 »
Благодаря на всички за отзивите, правя всичко възможно хората да са доволни.

И аз не мога да не дам по един "+" и за Христо, и за Живко Духчето, и за Живко - Жиката, и за Васко от Пловдив, и за г-н Усмивков, и за Хекси (респективно Хекси-Старши), и за Ясен, и за Йонко, и за Рефилчето, и за Лъчката, и за Владо, и за Иво, и за Спас .... да ме извини някой, ако съм о пропуснал - неволно е.

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:Оценка за коректност
« Отговор #242 -: 28 Февруари 2009, 10:11:27 »


Не се колебайте при сделка с hristo !  -  железен е !
Ице , още един път благодаря , че си направи труда да дойдеш в магазина !

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Оценка за коректност
« Отговор #243 -: 01 Март 2009, 09:30:08 »
Вероятно няма да се получи това с рейтинга, защото явно е неприложимо с този софтуер на форума, но ако някога се получи, то не забравяйте да поставите 100 процентов рейтинг на Мишо и Адри.Ето с такива хора дребните измекярски постъпки на някоя-друга черна дребна душица бързо се забравят.Точни, коректни, точно описание на стоката, без разни липси и скрити дефекти, че даже има бонуси.А сега поотделно:
Благодаря на Мишо за страхотните вагони и за жеста, който направи, вземайки пратката на Адри и носейки ги почти до Ловеч, даже с риск за живота(той си знае какво имам впредвид).Радвам се, че се запознахме,макар набързо и малко екстремно.  :hi:
Благодаря и на Адри за великолепните сгради, както и за лампите.Благодаря му за бонусите към гарата и за това, че се съгласи да ги предаде на Мишо, който ми ги докара.  :hi:

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:Оценка за коректност
« Отговор #244 -: 01 Март 2009, 12:10:22 »


Благодарско , Ице , радвам се ,че си доволен ;)

Voodoo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Оценка за коректност
« Отговор #245 -: 01 Март 2009, 14:33:55 »
+ за Адриан и от мен!

misho_tabakoff

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Оценка за коректност
« Отговор #246 -: 01 Март 2009, 23:42:26 »
Цитат на: XRISTO link=topic=358.msg20315#msg20315 date=1235892608
... Благодаря на Мишо за страхотните вагони и за жеста, който направи, вземайки пратката на Адри и носейки ги почти до Ловеч, даже с риск за живота(той си знае какво имам впредвид)...

Днес за малко да влезнем в черната статистика, и то в най-мрачните и сводки с Христо и Ели ... Едно Пежо 306, правейки безумен обратен завой отгоре на детелината за Ловеч и за Троян, накара един камион рязко да завие вдясно, насочвайки се точно към нас, след което шофьорът успя да овладее голямата машина и да я вкара обратно в пътя .... аз само гледах в огледалото как камиона връхлита в/у Ицо и неговата кола, оттам идваше директно към нас, и стоях безмълвен ... за първи път от доста време насам осъзнах колко нищожни създания сме и как в дадени моменти само можем да наблюдаваме връхлитащата ни смърт и как не можем да направим нищо .... и то заради идиотските постъпки на трети лица, които обикновено в такива ситуации остават нерведими или най-много с леки наранявания ....

Бог да ни е на помощ!!!!

Иначе мерси за топлите думи, в крайна сметка всички трябва да са доволни.

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Оценка за коректност
« Отговор #247 -: 01 Март 2009, 23:45:06 »
Мааму стара....  :resent: .Страшно е

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12276
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Оценка за коректност
« Отговор #248 -: 02 Март 2009, 10:34:42 »
Цитат на: misho_tabakoff link=topic=358.msg20336#msg20336 date=1235943746
Цитат на: XRISTO link=topic=358.msg20315#msg20315 date=1235892608
... Благодаря на Мишо за страхотните вагони и за жеста, който направи, вземайки пратката на Адри и носейки ги почти до Ловеч, даже с риск за живота(той си знае какво имам впредвид)...

Днес за малко да влезнем в черната статистика, и то в най-мрачните и сводки с Христо и Ели ... Едно Пежо 306, правейки безумен обратен завой отгоре на детелината за Ловеч и за Троян, накара един камион рязко да завие вдясно, насочвайки се точно към нас, след което шофьорът успя да овладее голямата машина и да я вкара обратно в пътя .... аз само гледах в огледалото как камиона връхлита в/у Ицо и неговата кола, оттам идваше директно към нас, и стоях безмълвен ... за първи път от доста време насам осъзнах колко нищожни създания сме и как в дадени моменти само можем да наблюдаваме връхлитащата ни смърт и как не можем да направим нищо .... и то заради идиотските постъпки на трети лица, които обикновено в такива ситуации остават нерведими или най-много с леки наранявания ....

Бог да ни е на помощ!!!!

Иначе мерси за топлите думи, в крайна сметка всички трябва да са доволни.

Жалко ,че сте били стреснати ... па да го догоните тоя [*цензурирано*] ...па удри с лопатата ... докато мърда!!!! :diablo:
Живи и здрави да сте!!!! :good:

Alex

  • Гост
  • Trade Count: (0)

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re:Оценка за коректност
« Отговор #250 -: 04 Март 2009, 22:59:58 »
Отново + за Адри, мога да ви уверя че къщите са перфектни, противно на някои опити за половинчати коментари относно годината им на производство и външния вид на кутиите. Дори и кутиите са по-хубави от тези на снимките и ако бях пряк потомък на небезизвестният Княз Плюшкин - сигурно щях да си ги запазя за да си тургам някой неща вътре у них  :yes: .Когато ги сглобя няма да ги познаете, но уви, малцина са тези, които нявга ша ги скиват, но такъв е жизъна  :haha: :spiteful:

Филен Данкс, Адри, алес перфект, вундербар, Их бин зер цуфриден  :dirol:

fyut

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Оценка за коректност
« Отговор #251 -: 05 Март 2009, 08:53:15 »
Цитат на: br118 link=topic=358.msg20483#msg20483 date=1236200398
Отново + за Адри, мога да ви уверя че къщите са перфектни, противно на някои опити за половинчати коментари относно годината им на производство и външния вид на кутиите. Дори и кутиите са по-хубави от тези на снимките и ако бях пряк потомък на небезизвестният Княз Плюшкин - сигурно щях да си ги запазя за да си тургам някой неща вътре у них  :yes: .Когато ги сглобя няма да ги познаете, но уви, малцина са тези, които нявга ша ги скиват, но такъв е жизъна  :haha: :spiteful:

Филен Данкс, Адри, алес перфект, вундербар, Их бин зер цуфриден  :dirol:
:) Живота е несправедлив. ;D Никога ама никога няма да ги видим! :( :( :(

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Оценка за коректност
« Отговор #252 -: 05 Март 2009, 09:46:53 »
Е-е-е-е, няма....щракни ги поне на снимка като ги сглобиш!Аз ще снимам оранжерийката, детож я взех от Адри щом я сглобя, естествено.Само че няма да е скоро, защото ми прави кеф да пипам по малко.Така си удължавам удоволствието от сглабянето.И моите сгради, дето купих от Адри (въпросната оранжерия и една гара) са много готини и най-важното не могат да се купят днешно време, а малко хора си ги пазят от онези години, което ще рече, че на макета ми ще има сгради, различни от тези на другите макети.Още веднъж да спомена-благодарение на Адри.  :good:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12276
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Оценка за коректност
« Отговор #253 -: 05 Март 2009, 10:09:35 »
Цитат на: XRISTO link=topic=358.msg20495#msg20495 date=1236239213
...И моите сгради, дето купих от Адри (въпросната оранжерия и една гара) са много готини и най-важното не могат да се купят днешно време, а малко хора си ги пазят от онези години, което ще рече, че на макета ми ще има сгради, различни от тези на другите макети.Още веднъж да спомена-благодарение на Адри.  :good:

Не бъди пък чак толкова сигурен в това  :haha: :beee: :pleasantry:

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Оценка за коректност
« Отговор #254 -: 05 Март 2009, 12:56:04 »
Е-е-е, какво сега, всеки има на макета си сгради отпреди 20 години, а никой няма от тези, дето се продават в момента, така ли?Не съм съгласен.Не че никой ги няма, не си го и помислям, но се срещат доста по - рядко от тези в сегашните каталози.  :pleasantry: