ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Новини и предстоящи събития | News and upcoming events

Всички да прочетат моля !

(1/1)

EMPEROR:
Прави ми впечатление, че правилата са правила, но не биват спазвани. Няма изключения от правилата. Никой не се ползува с привилегии, включително и модераторският екип на сайта. Отново подканвам към спазване на правилата, защото следващият път директно ще се трият теми, без да се дават обяснения.
Конкретната тема е продиктувана от последните постове в раздел Продава.
Контакти от сорта на "Пишете на Лична" не се толерират. Дискутирахме защо е въведено това правило. Може в момента да не е належащо, защото все още сме малко и се познаваме, но ще дойде момента, в който някой ще пропищи! Затова изграждайте навиците си от сега. Тия правила не са писани, за да ви е гадно, а са били съобразени с минал опит от тук и от други форуми и са за ваше добро. Изрично съм писал, че при повторно нарушаване темите ще бъдат трити без предупреждение и въпреки това бях толерантен... но това не помага никому. От сега нататък, ако обява в раздел "Купува" или "Продава" не отговаря на условията на форума, ще бъде трита БЕЗ НИКАКВО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!

Който го мързи да ги пише всеки път, един единствен път да ги въведе в сигнатурата си, така че да се виждат при отваряне на темата (а не да трябва да се рови човек из профила на дадения юзър) и си решава проблема.

Adrian:
Прочетох и коригирах всичките си обяви.

Съжалявам ,че предизвиках гняв .

Моето мнение е ( продиктувано от практиката ) ,че е напълно излишно да давам е-mail ;

- и без това всички ми пишат на лична
- много по-удобно е да комуникираме в рамките на форума  и да не губим време да превключваме сайтове , мейли , сървъри , пароли ,пр...

защото какъв е смисълът иначе на "Личните" ? - именно за вътрешна комуникация .

EMPEROR:
Върпосът с контактите не е в това да се комуникира през тях, а да покажат че не си някой търгаш дошъл да си пробута нещата и после да изчезне яко дим. Не казвам, че ти си, това вече го питах като друг огтовор на друг човек. Правилата са написани именно заради "търгашите", които рано или късно ще се появят, НО важат за ВСИЧКИ, БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ. Затова са правила. Няма преференции дори за модераторският екип на сайта. Трябва да се създават навици още от самото начало, иначе форума ще отиде подяволите. Виждал съм лично как това се случва на други места.

Adrian:
Напълно си прав.  ;)

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия