Автор Тема: Макетът на JesusBlack14  (Прочетена 6716 пъти)

JesusBlack14

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Макетът на JesusBlack14
« Отговор #15 -: 17 Април 2012, 23:11:51 »
Привет!  :hi:  

В момента съм се заел със осветлението на макета. Някои материали още се чакат, а аз не мога да безделнича. Тези дни съм се заел да боядисам всички къщи и сгради с няколко слоя черна боя отвътре, за да не прозира светлина. Започнал съм и работа по таблото с прекъсвачите. Всяка къща  ще си има отделен прекъсвач  а ламповото осветление ще се разделя на 2 - градско и гарово.Ще трябва малко да си отворя учебника по физика за 7ми клас, за да не стават фалове  :yes: Огромно благодарско  дължа на Адриан за прекрасните лампи! На мен ми вършат страхотна работа! Снимки няма - нещо ми става с драйвърите на компа, не ми чете апарата :(. Ще се разправям с това по-късно. :stop: Заех се също и с улиците, като начертах парче мушама както трябва да се изреже за да станат улици и паркинги около сградите - оставено е по-занапред  :victory: Имам маркировка, която залепва много добре на мушамата, която мушама според мен е много добре за работата- хем грапава, хем с този цвят. Пожелавам успех на всички , които сега си правят макетите, а за мен се надявам по-скоро да си оправя компютъра и да ви покажа на какъв хал съм  :) :) :)

Поздрави и успех от мен!  :hi:
« Последна редакция: 17 Април 2012, 23:13:22 от JesusBlack14 »

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:Макетът на JesusBlack14
« Отговор #16 -: 18 Април 2012, 08:31:46 »

Много благодаря и не бързай - прави го с мерак !!

JesusBlack14

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Макетът на JesusBlack14
« Отговор #17 -: 18 Април 2012, 09:15:09 »
Така и правя   :yes: