Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

beginner

(1/2) > >>

mbanev:
Zdraveite vsichki modelisti

az moje bi sam nai-noviat i nai neukiat clen v tozi forum
Kato malak dosta se zabavliavah s lakcheta na PIKO, no ot tagava mina dosta vreme
Skoro brodeiki iz Sofia se nataknah na magozin za modelisti i sotanah porazen za kakva industria stava vapros.
Ot dve sbmici cheta v neta za standarti, modeli, maketi nachin na upravlenie i t.n. no taka i ne moga da razbera ot kade da zapochna.
Jelanieto mi e da si napravia maket /imam dosta goliamo pomeshtenie/ s digitalno upravlenie i t.n.
Molia da mi dadete otpravna tochka.... t.e. da me obrazovate

Blagodaria Vi
 ???

CaLLlo:
Има един бутон там над писания текст, дето като го натиснеш, дори и в Огнена земя да си ще ти излезе кирилица ... Опитай пак!

Adrian:


Добре дошъл , братле !

Започни въпроса си горе-долу така : " Пичове , имам едни излишни 5-6 000 евра , едно помещение 10.5 х 9.5 и разводът ми приклю4и успешно. Имам желание да си играя с влакчета ! - ха сега кажете кво да си купя :) "

pach:

--- Цитат на: Adrian link=topic=377.msg3367#msg3367 date=1206942449 ---

Добре дошъл , братле !

Започни въпроса си горе-долу така : " Пичове , имам едни излишни 5-6 000 евра , едно помещение 10.5 х 9.5 и разводът ми приклю4и успешно. Имам желание да си играя с влакчета ! - ха сега кажете кво да си купя :) "



--- Край на цитат ---
Че е верно , верно е , ;D ;D
 ама не плашете човека от рано , и без туй ако се хване сериозно , без сън ще си остане от трепети и мечти , и очаквания ,кога аджеба ще ги доставят , пък тия как можах да ги изпусна и т.н.
Нека сам реши пък ще видим - може ново попълнение да стане.
mbanev като начало прочети всичко тук и от сродните души(прератките към другите сайтове в началото) и ако още ти стиска и са ти останали въпроси , заповядай и задавай , ще ти помагаме!
като начало не бързай да купуваш , чети и мисли какво точно искаш - те парите бързо ще ти хвръкнат!
 ;D ;D ;D

Vlado:
Добре дошъл, mbanev! Добре дошъл и в хобито и в страницата! :)
Моята съвет е: гледай, слушай и чети. Пък кога си готов за по-сериозна работа по хобито сам ще разбереш. Че то нещата не са никак прости. По някое време ще се усетиш, че поназнайваш от има - няма всичко що е техника, архитектура, рисуване, моделиране, чертане, електроника, електротехника и т.н.
Успех! А когато имаш нужда от помощ ние сме тук за това - да си помагаме.
:)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия