Автор Тема: За форума по принцип  (Прочетена 69797 пъти)

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re: За форума по принцип
« Отговор #210 -: 14 Януари 2017, 00:18:49 »
Едно предложение- модераторите да не само от София, щото така изглежда някак си, как да кажа-безпринципно. Разглеждайки предишни провинения(дори и се моа) ми се струва, че има лекичко "подпиране" на по-симпатични, по-заможни, или с по-голямо шкембе за сметка на принципите и правилата на форума. Не говоря само за случая от днес, а по принцип. Попадайки на стари теми, стари провинения виждам, как даден потребител досега е трябвало да бъде не само изгонен оревър, ами бит и изнасилен на някой прелез, ...че и повече. Просто се замислете, ттук сме няма и 100човека по-редовни, а въпреки това нещата явно не се получават. Това ви казвам приятелски, иначе бъдете сигурни, че нито на мен, нито на Миро, както и на много други не ни дреме от нищо и никой. И накрая, не е спортен форум , ама кой каза?
КЗЛ :wild:

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re: За форума по принцип
« Отговор #211 -: 14 Януари 2017, 01:27:08 »
Цитат на: Велко link=topic=3789.msg106151#msg106151 date=1484345929
модераторите да не само от София, щото така изглежда някак си, как да кажа-безпринципно
...
нито на мен, нито на Миро, както и на много други не ни дреме от нищо и никой

Начи по принцип не ти дреме от нищо и никой, ама ако има нарушения и наказания било безпринципно??? Щом не ти дреме от какво се оплакваш? От това, че въпреки всички усилия, които се полагат форумът да върви гладко, все се намира някой дето нещо не му изнася и тръгва с рогата напред? Това ли те мъчи? Или, че поради същите усилия на самия теб ти беше спестено по-сериозно наказание преди време?

Ми хубаво - предлагам Велко за администратор на мое място и на часа си бия камшика. Който е "за" да гласува с "+" в горния му пост. На мен тотално вече ми писна да се разправям с простотии...

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re: За форума по принцип
« Отговор #212 -: 14 Януари 2017, 08:15:06 »
Милене, по-спокойно го карай.
Първо, не се оплаквам-предлагам
Второ, не съм казал, че наказанието е безпринципно, а това модераторите да все от един град
Трето, казах ви го и тогава-накажете ме, аз колкото бана перманентни съм имал тук никой не ги е и сънувал
Четвърто, ако искаш и жената си набий-не ми дреме, щом го прие лично, но все пак не виждам проблема лично в теб или Павката преди време, който надали на своя глава тръгна да продава сета с булмаркетите, а в СКАЙП :dirol:

mitko0888

  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2385
  • Рейтинг: 970
  • H0, еп. I, II, III, IV, София
    • Снимките ми ...
Re: За форума по принцип
« Отговор #213 -: 14 Януари 2017, 08:43:43 »
Велко, от една година насам ТИ си единствения, който, от време навреме, си позволява псувни и гнусни нецензурни изрази, и то по отношение на други потребители, а не по принцип. Няма да ровя и да ти давам примери, не само в постовете, но и в т.н. оценки какви ги пишеш. Аз също ежедневно ги употребявам, но се старая във форума да не го правя. Освен теб единствено Венци остана да се изецпва, макар и рядко (напоследък). И понеже това ваше поведение остава въобще без никакъв отзвук, нищо чудно на вашите бирени сбирки точно ти да си го подкукуросал - Миро - да се изцепи по повод на Адриан. (гадая само)
Модерацята има някои "дребни" пропуски. Това съм го казвал преди години и на Иво, и на Владо. Но защо трябва някой да сере, а после да се чудим дали София, дали Пловдив да мете осраното?
Миро, не разбрах какво толкова Адри те подразни, че трябваше да ги пишеш тези неща. поне на половинета пишещи мога да намиря кусури (включително и каква бира пиете), но това не значи че трябва да се отнасям "грубо и невъзпитано". Но това си е мое мнение.

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re: За форума по принцип
« Отговор #214 -: 14 Януари 2017, 08:49:58 »
Мите, ся щи кажа и що го подкукуросах: щото завиждам на Адри и да продавам повече неща. А, пцувам си, пцувам си-почеши се ;D

j.k.kolev

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (11)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 510
  • Рейтинг: 219
  • H0, H0m, H0e IV-VI, SBB,Zb, DB София
Re: За форума по принцип
« Отговор #215 -: 14 Януари 2017, 09:31:11 »
Я стига вече детинщини!
 От новина свързана с безобразията в БДЖ, стигнахме отново до лични нападки, обиди, уточнения, оставки и защо всичко отначало? Защото БДЖ е безобразна- ДА такава е! И абсурдна!И ако бяхме по-нормална държава, досега лиценза и да беше изхвърчал, щом малцината и отчаяни пътници са готови да легнат под влака , за да се качат в скапаните, допотопни, заледени, вагони. До къде докараха хората? Аз например, днес ще карам 400 км в поледицата, но няма да кача на скапаните БДЖ влакове, не искам да завивам с едно одеяло заедно с още 20 души и да изпитвам разни други унижения, като пиене на чай раздаден на хората на лотариен принцип, времепътуване по-дълго от преди 50 години, при това по разписание......Както се казва, ако не си скрап, кокс или въглища, нямаш особени причини да се возиш с БДЖ, по пътищата на НКЖИ.   Гняв изпитвам, като гледам вечер премръзнали, огорчени, изплашени да не загубят работата си  хора, явно нямащи друга алтернатива за предвижване!И безсилие, нали лятото спряха влаковете, за да ремонтират локомотивите?! Откраднаха едни пари нали?
И за никого от нас тук това не е тайна, че един линк към новина показваща само върха на айсберга, да предизвика отново напрежение между нас. Кой се е усъмнил, в този форум в професионалните качества на работещите в системата на железниците съфорумци? На Миро, на Тошко, на jopeto, на Тано и Митко Д2 преди, или на други, които не познавам или не се сещам в момента.  Мъжка и достойна е професията ви момчета, казвал съм го и друг път, учудвам се и се възхищавам, че успявате в тая система.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12269
  • Рейтинг: 1313
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: За форума по принцип
« Отговор #216 -: 07 Февруари 2017, 09:23:59 »
Моля администрацията да ме извини - случая е п.иключен!!!
 :hi:...
« Последна редакция: 07 Февруари 2017, 09:51:36 от pach »

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re: За форума по принцип
« Отговор #217 -: 07 Февруари 2017, 09:49:49 »
Не мога да дам на Паци "+"?! Бих му дал за това че държи форума буден!!! :clapping:

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re: За форума по принцип
« Отговор #218 -: 07 Февруари 2017, 10:01:57 »
 
Викайте линейките  :lol: :lol: :lol: :haha:

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re: За форума по принцип
« Отговор #219 -: 07 Февруари 2017, 11:23:31 »
Цитат на: pach link=topic=3789.msg106698#msg106698 date=1486452239
Моля администрацията да ме извини - случая е п.иключен!!!
 :hi:...

За пореден път, някоЙ хора пишат поредния си пост с дължината на роман и след като видят съответната (не)очаквана реакция (или пък липсата на такава), решават да сметат творението си под килима, като си редактират поста и изтрият написаното. Само че, други хора вече са го прочели, част от тях може и да са се засегнали и съответно реагирали/отговорили, но първоначално написаното вече го няма и за останалите остава само да се питат каква е била поредната форумна драма и защо администрацията пак не си е свършила работата.

Затова, от настоящия момент временно въвеждам ограничение в периода за редактиране на публикациите от техните автори. Връзката "Промени" ще е активна до 15 минути след публикуване на даден пост, след което промяната ще е възможна само с помощта на администратор. Опцията за редактиране на постовете е въведена с цел всеки да може да си поправи напр. грешки в текста или да си оправи счупен линк към снимка, но когато злоупотребата с нея стане системна, особено от хора, редовно позоваващи се на цитати към по-стари изказвания, статистики и пр., то явно и този иначе полезен инструмент трябва да бъде поставен под контрол.

Mixy,

Администратор на Railwaypassion.com

P.S. Извинен си.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12269
  • Рейтинг: 1313
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: За форума по принцип
« Отговор #220 -: 07 Февруари 2017, 13:10:04 »
Поста беше написан и изтрит не за да се замете под килима.
Ако има прочели го, значи са прочели и един друг пост в една (уви) заключена тема за която се отнася също това...
Цитат на: Mixy link=topic=3789.msg106701#msg106701 date=1486459411
... Само че, други хора вече са го прочели, част от тях може и да са се засегнали и съответно реагирали/отговорили....
С разлика, че там всички са го прочели, но е заключено и е отнета тази възможност за отговор от цитата.
Така, че администрацията си е свършила на 100 ℅ работата.
Поста бе изтрит за да не се рови(м) излишно, да не ни смърди и в помощ именно на администрацията.
За разбирането от нейна страна благодаря! ( това вместо "+"-че)

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re: За форума по принцип
« Отговор #221 -: 07 Февруари 2017, 14:58:32 »
Off-Topic:
Пач, я заеби триениците и криениците, ами я кажи-ти ли си Урко или не си? :yes:
« Последна редакция: 07 Февруари 2017, 20:03:38 от Mixy »

jopeto

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1342
  • Рейтинг: 208
Re: За форума по принцип
« Отговор #222 -: 07 Февруари 2017, 17:30:47 »
Off-Topic:
Не, не е той!
« Последна редакция: 07 Февруари 2017, 20:03:53 от Mixy »

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re: За форума по принцип
« Отговор #223 -: 07 Февруари 2017, 17:34:28 »
Off-Topic:
Жив е той, жив е! Урко де! А кой е?
« Последна редакция: 07 Февруари 2017, 20:04:08 от Mixy »

jopeto

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1342
  • Рейтинг: 208
Re: За форума по принцип
« Отговор #224 -: 07 Февруари 2017, 18:23:12 »
Off-Topic:
Ми, аз бях!
« Последна редакция: 07 Февруари 2017, 20:04:20 от Mixy »