Автор Тема: Въздушен и сухопътен парад за 6 май в София!  (Прочетена 10776 пъти)

Loco-motion

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Въздушен и сухопътен парад за 6 май в София!
« Отговор #45 -: 26 Април 2012, 15:12:38 »
Щото са бест ъф дъ бест. Миналата година се бях зарекъл това да ми е последният БИАФ и това, което стана твърдо ме убеди колко правилно беше решението ми. То не стига, че военните въобще не бяха възразили срещу онази простотия за "състезание" между МиГ-29 и Формула 2, заради която що паплач се беше изсипала, ами това, което последва не знам как да го определя. Майор Русев така избомби соплата в пистата, че си казах "Язък, заради сеира на банда малоумници сега остава да затрият един от малкото летящи МиГове!" Слава Богу нещата не се оказаха толкова сериозни, но като се има предвид, че такава глупост я направи ЕСКАДРИЛЕН КОМАНДИР!!! какво остава за останалите пилоти? 

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12291
  • Рейтинг: 1318
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Въздушен и сухопътен парад за 6 май в София!
« Отговор #46 -: 26 Април 2012, 16:09:21 »
Нека не се коментират неща които само сме видяли (чули и т.н.)
 щото така и кучето ще се окаже най-добрия месар...
 Да оставим това на професионалистите...
Дано момчетата се оправят по-безпроблемно, а от учебно-бойните ни ще броим един по-малко! ;)
(и да няма инвалидизиране след това катапултиране... :yes:)

gzo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Въздушен и сухопътен парад за 6 май в София!
« Отговор #47 -: 26 Април 2012, 16:23:37 »
Брой цялата 2 еск. по-малко защтото това е най-удобния случай да се започне с бръщолевения, че МиГ-29 са супер скапани и морално стари и в крайна сметка да ни го нахендрят за пореден път с нов западен боклук със съсипващи ни договори за ремонт от западни специалисти и със златни рез. части. Всъщоност както стана с всичко ново дошло от запад Бел, Спартан, Кугър, Пантерите и т.н.
Помни ми думата, че от цялата тази катастрофа накрая ще намажат с тлъсти комисиони нялко жалки плужека.... а за нас, авиофеновете ще останат само спомените от авиошоутата,някога когато имахме авиация.
« Последна редакция: 26 Април 2012, 16:26:08 от gzo »