Автор Тема: Раздел "Продава / Купува" се закрива.  (Прочетена 75549 пъти)

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4773
  • Рейтинг: 624
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #150 -: 08 Декември 2012, 21:51:28 »
Цитат на: Велко link=topic=3860.msg84486#msg84486 date=1354995745
добре де, единия мод вместо да ме насочи към подходяща тема, иска да ми пикае в мивката :nono: следващият го подкрепя, явно и на него простата му е извън релси,  следващите двама  :drinks: Владо, ок, ама насочи ме......
дайте ми линк, където да ми помогнат за ТТ, ако обичате  :search:
http://www.railwaypassion.com/forums/index.php?action=smfbay;sa=home
Прав си! :yes:
« Последна редакция: 08 Декември 2012, 21:53:08 от toniemi »

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #151 -: 08 Декември 2012, 21:58:31 »
Цитат на: toniemi link=topic=3860.msg84487#msg84487 date=1354996288
Цитат на: Велко link=topic=3860.msg84486#msg84486 date=1354995745
добре де, единия мод вместо да ме насочи към подходяща тема, иска да ми пикае в мивката :nono: следващият го подкрепя, явно и на него простата му е извън релси,  следващите двама  :drinks: Владо, ок, ама насочи ме......
дайте ми линк, където да ми помогнат за ТТ, ако обичате  :search:
http://www.railwaypassion.com/forums/index.php?action=smfbay;sa=home
Прав си! :yes:
Мерси :hi:

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #152 -: 08 Декември 2012, 22:55:46 »
Тонка, незнам прав ли е, но първия пост в същата тая тема, в която пикаем ....ъъъ пардон пишем в момента обяснява къде са обявите за покупко-продажба. Но понеже Велко няма време да прочете 3 реда, трябва някой персонално линк да му пусне.

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #153 -: 09 Декември 2012, 00:07:02 »
Цитат на: zazo link=topic=3860.msg84489#msg84489 date=1355000146
Тонка, незнам прав ли е, но първия пост в същата тая тема, в която пикаем ....ъъъ пардон пишем в момента обяснява къде са обявите за покупко-продажба. Но понеже Велко няма време да прочете 3 реда, трябва някой персонално линк да му пусне.

Нещо се заяждаш ли? Като не искаш да помогнеш- ходи си лягай. Оспами темата с твоята пикня, релсите ръжда хванаха........ей, голям проблем стана, хем искаме да пикаме, хем да не се опръскаме......... иначе е готино да сме отворени на чужд гръб, ако може, де!?

Boris 2-12-4

  • Trade Count: (7)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 530
  • Рейтинг: 164
  • Еп. І,ІІ,III; вагонни фабрики; кранове; военни
    • rocklokomotive.blogspot.com
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #154 -: 09 Декември 2012, 07:31:08 »
ЗАТОВА!!!

Ще сме на последно място в Европа!
Защото админите подминават ТАКОВА ароганто поведение. Строги са само към малка част форумците, а трябва към всички.
Знам, че Иво иска "со кротце, со благо" - но липсата на елементарна самокритичност, си е бич за обществото ни.

А останалите?!?, " блатото, както се е казвало по време на Френската революция". Кютат си и не им пука.
 Така е и когато ни обират циганки джебчиики - ходят по 4-5 и макар ръката на джепчийката да беше още в джоба ми - хванах я. Те отричаха това и другите ревяха в глас с нея. Излезе охраната на ЦУМ и започна : " Ми пусни ги, ще трябва да викаме полиция. Много писане е."  И когато помолих ОКОЛНИТЕ БЪЛГАРИ ДА СВИДЕТЕЛСТВАТсе изсулиха и никой не остана. Това е като нямаш гражданска позиция...

Нейсе Баи Ганьо, запуши я...

Велко, никой не Ти е длъжен. Първо потърси, и ако не немариш чак тогава питай. Това са хиляди страници със съвети. Колкото до поведението Ти - виж по-горе. Веднъж взе отношение, но продължаваш да ровиш.
Да не си от пловдиските запалянковци, които ходят на мач, не да го гледат, а да се бият?!?
Имам и приятели и роднини от Филибето. Определена знаят кога да спрат , при все че са запалянковци...




XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #155 -: 09 Декември 2012, 10:41:52 »
Абе верно, защо не вземете мерки вече?! Пламен за къде по - малки неща вече не пише, а беше полезен със съвети и снимки (поне на мен) . Този новоизлюпения вече се пищови, като да е негов форума. Едва се отървахме от петко и вече изпод камъните изпълзя втори.Ако продължава така, ще взема да го играя камикадзе и лично ще го завра на кучето в тунела - и без това вече почти не пиша, та дори и да ме баннете, няма да го изживея повратно.  :diablo:

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #156 -: 09 Декември 2012, 10:55:07 »


тази тема : "Раздел "Продава / Купува" се закрива.'"   трябва да се закрие, защото подвежда хората ! Както е и поле за спам.

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
  • Рейтинг: 157
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #157 -: 09 Декември 2012, 10:59:12 »
Бат` Адри много правилно го каза!  :hi:

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #158 -: 09 Декември 2012, 11:24:27 »
Велко, извинявай сгреших. Обещавам да се поправя.


И понеже отказваш да разбереш къде е проблема обяснявам. Публикуваш обява, че си търсиш трансформатор в тема озаглавена "Раздел Продава / Купува" се закрива", първия пост на която нагледно обяснява къде са обявите. Пак да те попитам, как реши че тук трябва да си изплющиш обявлението? Но не Велко няма време да погледне и провери какво не е наред. Вместо това решава, че е много забавно да се репчи и оригиналничи. Затова ти предлагам ако наистина искаш да участваш в тоя форум четеш тук:

http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,36.0.html

После ако решиш може да напишеш няколко реда ей тук:

http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/board,37.0.html

И приеми това, че все още не си изял банана, като последен опит за добре дошъл от мен.


Адри, какво не й е ясно на темата, какво е подвеждащото в "закрива" и картинка на която е оградено "ОКАЗИОН"?

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #159 -: 09 Декември 2012, 12:11:50 »
ми знам ли , май Велко не е 1-т дето се хлъзва да публикува там.
Аз (ако съм модератор) щях досега да съм изтрил всичко свързано със старото 'купува-продава", защото всеки новодошъл се хваща за купувопродавам , старите подръжници плачат,реват и се тръшкат и изобщо


'много енергия отива така...разливат се новости , текат по релсите , а никой не пита К'во е кайма ?!"

« Последна редакция: 09 Декември 2012, 13:29:29 от Adrian »

nilfe

  • Trade Count: (75)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 955
  • Рейтинг: 15
  • H0 Епоха 1, 2, K.P.E.V. DRG - ВАРНА
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #160 -: 09 Декември 2012, 12:20:47 »
Ей, пламна гората. От нищо, нещо стана. Хей админите, трийте раздела, че ще се иколят тука камикадзетата. Веселбата е на мах. ;D

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #161 -: 09 Декември 2012, 13:18:14 »
Най-лесното - изтрихте раздел "купува/продава", изтрийте тази тема, но изтрийте и оказиона, така (почти) всички ще са доволни. А никой не се досети да упъти самият Велко към оказиона, където има няколко обяви за продажба на трансформатори...

http://www.youtube.com/watch?v=IM0u-EGHEvM
« Последна редакция: 09 Декември 2012, 13:35:38 от Der Hetzer »

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #162 -: 09 Декември 2012, 14:46:52 »
zazo, за сефте влизам във форума Ви, откъде да знам, къде да си постна мнението!? А и най-нормалното е, като си правиш ташак с някой, да очакваш същото! Нищо лично! Има една поговорка: Уважавай, за да те уважават!!!!!!
Борисе, когато има спор, ако можеш да помогнеш- помогни! Но когато нямаш интелект да го направиш, стой на топло и бъди тих!!!
Христо, отива ти да си камикадзе, с твоя "потенциал" гълташ една бомба и у ряката да избиеш рибата...общо взето доказваш Генин, който казва; "Колкото по-малко е акъла, токова по-трудно е да бъде скрит," а в теб няма нищо скришно, камикадзе -зе -зе!
Така, нов съм тук, приемам половината вина и спирам да ви отговарям на провокациите! Едно голямо Благодаря на всички, които ми помогнаха в темите, както и на лични! Не съм искал да засягам никой, както и не обичам да оставам "длъжен," дано сте ме разбрали правилно!

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #163 -: 09 Декември 2012, 15:01:23 »
Като влизаш за сефте е нормално да се запознаеш с обстановката и да се съобразиш с някакви установени вече правила. Само че явно е по-важно да не останеш някому длъжен вместо да отделиш половин час и да се запознаеш с тях. И понеже тук също никой не ти е длъжен ще си починеш една седмица от писането във форума принудително. Оставям ти възможност да влизаш и четеш барем се ориентираш къде си попаднал.

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #164 -: 09 Декември 2012, 17:06:42 »
Моля, модераторите да разчистят ремата от спама!