Автор Тема: Раздел "Продава / Купува" се закрива.  (Прочетена 75557 пъти)

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 617
  • Красотата е в детайла!
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #30 -: 30 Май 2012, 15:56:32 »
Търпение! Специалистите работят!  :yes:

nilfe

  • Trade Count: (75)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 955
  • Рейтинг: 15
  • H0 Епоха 1, 2, K.P.E.V. DRG - ВАРНА
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #31 -: 30 Май 2012, 15:57:30 »
Този оказион само за Адриан ли е? Гледам, че май само той може да поства обяви. На мен нещо трудно ми отваря "Оказиона" и няма бутон за нова обява.  :blink: :no: :no: :no:

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 617
  • Красотата е в детайла!
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #32 -: 30 Май 2012, 15:58:31 »
Търпение, nilfe!  :yes:

fpk1999

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 507
  • Рейтинг: 21
  • Перфектният мащаб е 1:1 !!!
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #33 -: 30 Май 2012, 16:24:01 »
Чакаме! :drinks:

gts.best

  • Trade Count: (56)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 702
  • Рейтинг: 8
  • N(1:160)
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #34 -: 30 Май 2012, 16:27:43 »
 :pleasantry:И софтуера неще Оказион............... :victory:

Rizar

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #35 -: 30 Май 2012, 16:32:45 »
Цитат
На мен нещо трудно ми отваря "Оказиона"
Цитат
И софтуера неще Оказион...............
И на мен не ще да ми се отваря... но като гледам може би ще е по- удобен от раздела, ще видим нещата в бъдеще как ще са...  ;)

KamaZZo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #36 -: 30 Май 2012, 17:16:54 »
Затворете направо раздела,махнете оказиона,не искайте мнението на хората в форума даже ако искате си го направете само за вас си като не ви се занимава.Седнали 4 човека и решили. А останалите?! :punish:Форума е нищо без членската маса,масата е форума.И кой и за какво толкова е мрънкал?!Коректните си вършим работа и нямаме никакви проблеми.А пък това за новобранците си е живо тесногръдие-всички ли се родихте експерти и философи или забравихте,че и вие някога бяхте новобранци?!


П.П.: Реагирам така не заради самата промяна а заради начина по който е поднесена и коментарите от хора които май основното им поле за изява е този форум
« Последна редакция: 30 Май 2012, 17:47:42 от KamaZZo »

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 617
  • Красотата е в детайла!
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #37 -: 30 Май 2012, 17:25:33 »
KamaZZo, какви ги пишеш? Не четеш ли мненията на потребители и администрация? Не виждаш ли, че се работи? Че нали заради вас се прави всичко! Я се успокой и бъди търпелив докато не извършим всички промени, които сме набелязали.

KamaZZo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #38 -: 30 Май 2012, 17:30:12 »
Аз за промените не съм против...за друго се подразних

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 617
  • Красотата е в детайла!
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #39 -: 30 Май 2012, 17:31:59 »
Виждам аз на какво се дразниш, но това с новобранците не го приемаме, защото си е чиста форма на дискриминация. Не видя ли решенията на администрацията по този въпрос? Виж последното мнение в съответната тема и ,моля, успокой топката!

KamaZZo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #40 -: 30 Май 2012, 17:52:48 »
Гледам да се ограничавам само с полезните за мен четива и да не взимам участие в подобни дискусии но изчетох 3 страници с намерението да се запозная с нововъведението и останах с впечатление,че съществува някакво разделение и нямам предвид "знаещи" и "новобранци"

pavel75

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1812
  • Рейтинг: 264
  • HO; IV и V; BDZ, BG; София
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #41 -: 30 Май 2012, 17:55:11 »
Цитат на: KamaZZo link=topic=3860.msg78674#msg78674 date=1338389568
Гледам да се ограничавам само с полезните за мен четива и да не взимам участие в подобни дискусии но изчетох 3 страници с намерението да се запозная с нововъведението и останах с впечатление,че съществува някакво разделение и нямам предвид "знаещи" и "новобранци"

Всички предложения включително и това бяха обсъдени, но това специално беше отхвърлено. Към днешна дата всеки "новобранец" е със същите права във форума както останалите членове.
Решенията също бяха оповестени.

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #42 -: 30 Май 2012, 18:06:46 »
Приятели ,
това е радикална промяна и мисля ,че е за добро !  Нека да има ред и дисциплина ; формата е направена така ,че да се попълни максимално информация , да се сложи снимка - така ще имаме правилни обяви ;  прегледно е - идете и вижте  - аз съм въвел моите обяви .
Излишни са тия дразги - наздраве !

Откъм софтуера аз намерих бъг и го казах на админите ; те се заеха и за час оправиха всичко - лесно се въвежда инфото - въведете си моделите в продажба ;)

препоръка :

- като се кликне на тема и се отвори табличката , под  "инфо за продавача " да има линк "връзка с продавача" която да дава мейл и телефон ; за Павката го виждам , но при мен го няма ;

- да има брояч за посещенията на темата
« Последна редакция: 30 Май 2012, 18:11:01 от Adrian »

mitko0888

  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2385
  • Рейтинг: 970
  • H0, еп. I, II, III, IV, София
    • Снимките ми ...
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #43 -: 30 Май 2012, 18:47:45 »
Я да се изкажа и аз, май два дена не съм писал (в тази тема).

Имаше един проблем - че се "ъпваха" темите доста дразнещо. Как ще е сега: "Няма ъпване. Най-отгоре са обявите, които приключват най-скоро, на който му се занимава да си ги рефрешва непрекъснато и ще е все най-отпред."

Имаше и друг проблем: че "ремаркета" и залепени на челото спирачни цилиндри се продаваха като чистак нови и т.н. продукти. Е за два дена не видях как новата форма на оказиона ще оправи това. И не видях да се вкарва някакъв ред в това как да се пише обявата.

Радикална промяна, нов софтуер, ама бил той специално за продажби. Дали г-н Борис 46 (само за пример) ще си въведе всичките 50+ позиции? Дали ще си copy-paste всеки месец? Или пък не трябва да продава, щом не му е удобно да го прави по този начин? Или пък не са му интересни нещата и не си заслужава да са тук? Май зададох доста реторични въпроси.

Доброто май ще е че ще имаме 30-40 страници с по 10 продукта, а не една страница с актуални продавачи.

Определено не ми харесва и че няма отделен раздел "купува"

Оставям настрана "Очаквам вашите коментари! " и "ще има съвсем нова организация на търговията ".

Надявам се че "оказионът" ще тръгне да работи човешки. В момента ми е все увиснал (оказионът де!), а когато успея да вляза трудно изчаквам дори и една страничка. Само не ми казвайте че е от компютъра ми или от доставчика.


refil

  • Trade Count: (14)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 549
  • Рейтинг: 42
  • Клуб BG TT
Re:Раздел "Продава / Купува" се закрива.
« Отговор #44 -: 30 Май 2012, 19:06:20 »
Цитат на: mitko0888 link=topic=3860.msg78680#msg78680 date=1338392865

 Само не ми казвайте че е от компютъра ми или от доставчика.




Нито ти е от компа,нито от доставчика.От "СПЕЦИАЛНИЯТ" СОФТУЕР е!!Може да изпиеш цяла бира ,докато зареди страницата.Нещо кофти тръпка-много е тъп този оказион !!! :angry: :hi: