Други организации и клубове > Приятели | Friends

Club BG TT

<< < (3/4) > >>

pach:
Off-Topic:Владо, хайде да не се оливаме ...Ааааа?????
Ако нещо те дразни, или както казва Емчо - не те сдържат нервите, не прехвърляй това в тази тема!!!!


Коментара тук пръв го е направил не кой да е , а вашия председател.
Щом като вашия председател си позволява такива изказвания,
 вмъквайки ги в позитивните и конструктивни пожелания,
 защо пък аз да не влизам в "духа на темата"?

Какво общо има тук някакво си вашо авторство (на какво така и не е ясно),
 с нас, когато става въпрос за BGTT и се изразява позитивизма ви?

А в светлината на твоята инициатива да коментираш тук нещо, на свой ред пък аз ще те помоля да престанеш с мнителното си отношение към човека написал 90 % от Устава на Клуба ви, докато ти не желаеше да станеш негов учредител, нищо че сега си му заместник председател.

Пламен - напуснал Учредител, бивш член на Клубния съвет от учредяването му,
 с членска карта №1 на Клуб Железопътен Моделизъм - България.

ПП.Готов съм по всяко време да коментирам с теб учредяването и напускането ми на този Клуб,
както на причините , така и на мотивите, и за двете...че и други събития, но в друга тема !

pavel75:
Off-Topic:Хораааааа. Това не е в интерес на никой. Спрете. На всеки е ясно, че има различия, но защо винаги за тях трябва да се хващаме?

Vlado:
Off-Topic:"Преоблякъл се Илия, кога се погледнал, пак в тия"

Пламене, ще го кажа по друг начин! С тези си изказвания си позволяваш да отправяш упреци, нападки, че дори обиди към други форумни членове, което е забранено от правилата на форума. Моля те, спри се! В момента се опитваш да създаваш напрежение в този форум, което е недопустимо. Най-добре насочи вниманието си и цялата си енергия към развитие на инициативата ви и ПРЕСТАНИ да се занимаваш с КЖМБ, с форума ни и с проблеми, които са само в твоята глава.
Официално си предупреден, че ако продължаваш с тоя тон ще бъдеш наказан!

п.п. Обръщам се към другите членове на проекта Клуб БГ ТТ: Колеги, моля ви, поговорете с Пламен. Пак казвам, конфронтацията няма да доведе до нищо добро!

pach:
Off-Topic:То това е целта - да бъда наказан.
Къде съм отправил пръв или въобще  обида, упрек или пък съм нарушил правилата тук?

Млъквам, за да не ти направя кефа да ме накажеш за истината която не ти харесва
 - тя внасяла напрежение!!!

ПП.Обръщам се към останалите админи и потребители на този форум, (който е и мой):
Нима ще допуснете Владо да вдига изкуствено мерника на определени хора, в преследване на лични цели?

zazo:
Хехе, ей затова ми харесва тоя форум. Винаги става забавно и от най-малката дреболия. Ще си позволя след малко да разчистя всички дивотии.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия