Магазини / Поръчки / Оказион | Shops / Orders / Bargains > Полезни линкове на магазини и сайтове | Useful links to stores and sites

Магазин ФАНТАСМАГОРИЯ

(1/5) > >>

София 70:
Здравейте Колеги!
Днес посетих магазин Фантасмагория, намиращ се близо до Тодор Каблешков и България. В магазина има продукти на Busch - трева ,мъхчета , елнички дръвчета , предимно в НО мащаб.Магазинчето е изключително приятно и уютно , с отзивчиви и любезни продавачки.
http://www.fantasmagoria.bg/
Улица Лъвски рид 6 бл.4

emilchaushev:
Ето това е новина...
Тази седмица задължително ще ги посетя, че раздела на Busch на сайта им е в разработка.
Имаше нужда от такъв магазин, че ландшафтните материали са кът.

София 70:
Възмойна е индивидуална поръчка , с капаро. Аз съм заявил за елхички , но чак средата на Септември ще се прави доставка.

emilchaushev:
Дано не разчитат само на поръчки, защото избор на трева с поръчка си е като стрелба в тъмно- винаги си изненадан от резултата в общия случай неприятно. Не видиш ли мострата нищо не става.
Ще се разговоря с тях и дано собственика да е наличен за да споделим опит

mgirginov:

--- Цитат на: София 70 link=topic=3939.msg80630#msg80630 date=1344405224 ---Възмойна е индивидуална поръчка , с капаро. Аз съм заявил за елхички , но чак средата на Септември ще се прави доставка.

--- Край на цитат ---

Защо не ползваш Липе -хем евтино, хем бързо. Винаги съм се чудил на хората, пазаруващи от местните търговци - цените високи, не предоставят официалната отстъпка, нямат наличности, събират поръчки по няколко седмици, влачат доставката с месеци, не информират за изчерпан артикул навреме, не връщат предварително взетите пари и те принуждават да избереш нещо, което дори не искаш, само и само да ти усвоят средствата...Е, имаше едно изключение. Сега, надявам се, май се появи второ.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия