ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Правила, препоръки и указания за правилна експлоатация на форума | Rules, suggestions and leads for correct exploatation of the forum

Как да слагаме снимки когато публикуваме мнение.

<< < (6/6)

Ivo Nedkov:
Това, което си показал, е някакъв много нестандартен начин за качване на снимки.
Аз никога не бих се заигравал да качвам снимки така.
Показал съм правилния начин, който според мен е най лесен и удачен.
Вярно е, че от една снимка можеш да стигнеш до целия албум.
Така ще можеш да видиш и други снимки качени от този човек, които вероятно ще са по същата тема.

При качването, всеки потребител се съгласява, че снимките му ще станат публични.
Качени в мрежата, по един или друг начин могат да бъдат видяни.
Не виждам какво толкова трябва да се скрива.

Нека всеки сам да прецени, кой начин му е най-лесен и да ползва него.

mitko0888:
Не е въпрос да се скрива. Въпросът е да се вижда снимката , а не още сто неща. Като гледам линковете на Грег, както и всички останали в този форум, слагани са линкове към самата снимка. Който иска си дава и снимка към албума или личната си страница.
И не съм казал кое е правилен и кое - неправилен начин. Всеки си решава. Аз предпочитам да има линкове към снимката, както ги показах - на мен ми е по-удобно да си ги гледам. Сашо беше показал и даване на линк към голямата снимка, като на страницата на форума се зареждат малки preview снимки. Тогава ходя на всяка една да си я свалям поотделно, което е много досадно.

TANO:
Ако премахването на това _d оправя проблема бих помолил прекото да ми услужи с гумичката за малко, за да го изтъркам от линковете в поста си. Или най добре той, ако му се занимава. Иначе май схванах какво се прави, така, че следващия път се надявам да няма такъв проблем. :hi: :drinks:

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия