Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Основни похвати в макетирането | Basic steps in creating a layout

Сигнализация и означения в БДЖ

<< < (2/17) > >>

refil:
 :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :hi: :hi: :hi:

Mixy:
Благодарско и от мен - много ценна информация ми даде ;)

liro4605:
        Ако има нещо неясно кажете какво е да знам какво да меря другия път. :paint:
      Стана ми криво как се е разпаднал.По принцип както знаете тез филтри трябва да са горе но са се изсипали.
        Семафорите с този вид табли на мен лично повече ми харесват от тез решетъчните(като този в ц.гара София)

pach:

--- Цитат на: liro4605 link=topic=399.msg58338#msg58338 date=1303834181 ---        Ако има нещо неясно кажете какво е да знам какво да меря другия път. :paint:
      Стана ми криво как се е разпаднал.По принцип както знаете тез филтри трябва да са горе но са се изсипали.
        Семафорите с този вид табли на мен лично повече ми харесват от тез решетъчните(като този в ц.гара София)

--- Край на цитат ---

Урааааа, и много благодаря Миро!!!
 :hi: :hi: :hi:
Живот и здраве (1/2 седмици) ще публикувам тек чертежи и файлове за него!!!
 :yes: ;D ;D ;D

Vlado:
Дано не повтарям вече оповестена информация, но намерих (специални благодарности на колегата ми Спас Димитров!) техническа спецификация на използваните в бг светофори. И наред с многото приказки в документа има и размери на светофорите по видове, че сигурно и други неща, но още не съм чел целия материал и не мога да кажа.
Спецификацията се намира на сайта на НКЖИ, раздел "Документи", подраздел "Стандартизация", "Технически спецификации на ДП НКЖИ", документ "ТС-ЖИ 017-2010 - Светофори".

Ето и линка:
http://www.rail-infra.bg/cms/export/backup/menu/bg/documents/standarti/TS-RI-017-2010.pdf

 :good:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия