Други организации и клубове > Приятели | Friends

Блогът на Борис Д. Чакъров - История на техниката и (жп)моделизъм

<< < (2/8) > >>

mgirginov:
Аз се съсредоточих върху хардрока, а не върху пидиефа, та спокойно мога да изрева БРАВО Боре!

emilchaushev:
Браво Боре!

Преди време ползвах Adobe Acrobat Professional, с който можеш директно да редактираш в самия pdf файл. По този начин можеш препоръкатата NEM да си я преправиш на български , като запазваш титулите на страницата.

В момента гледам, че на служебния компютър са ми инсталирали Adobe X reader, който конвертира от pdf към Word (.doc;.docx), Excel, rtf и обратно срещу един абонамент...

pach:
Този път целия линк:
http://rocklokomotive.blogspot.com/2012/10/blog-post_4.html
 :hi: :hi: :hi: :hi: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :ok: :ok: :ok: :ok: :good: :good: :good: :good: :hi: :hi: :hi: :hi:
(а някой даже е успял да гласува с "гола вода" в анкетата - тъпоооооо  :fool: ...ама Борис го очакваше това...)

Vlado:
Евала, Боре! Препоръчвам на всички да се включат в блога, за да подкрепим Борето в благородното му дело. Аз лично вече го направих - Vlado (последовател).  :good:

п.п. Всъщност вече и член!  :yes:

Boris 2-12-4:
Благодаря за пожеланията и съветите!!! :hi: :hi: :hi:

Ще бъда в четвъртък в София. Евентуално в петък на срещата в Пловдив. Не знам как ще бъда в понеделник- може би още в София. Ако някой има някаква програма за даване или продаване, да ми се обади!  :drinks:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия